Asics Gel-Nimbus 17 Electric Blue [T507N 3907#46]
 • Prezentacja 3D dla buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 17 Electric Blue
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 17 Electric Blue
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 17 Electric Blue
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 17 Electric Blue
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 17 Electric Blue
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 17 Electric Blue
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 17 Electric Blue
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 17 Electric Blue
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 17 Electric Blue
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 17 Electric Blue
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 17 Electric Blue
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 17 Electric Blue
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 17 Electric Blue
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 17 Electric Blue
Asics

buty do biegania męskie
Asics Gel-Nimbus 17 Electric Blue


360.00zł   719.90zł
- Chwilowy brak towaru.
Specyfikacja:
  • Nawierzchnia: asfalt
  • Rodzaj stopy: neutralna, supinująca
  • Przeznaczenie: treningowe


  Asics GEL-NIMBUS 17 -  to nastepca wspaniałego buta biegowego jakim był nimbus 16. W porównaniu do poprzedniego modelu w nimbusie 17 zastosowano wzmocniony mesh, który jest odpowiedzialny za trzymanie cholewki.  W podeszwie środkowej zaszły największe zmiany, dodano większą ilość żelu oraz mieszanine dwóch pianek Super SpEVA i Super Solyte. Niezwykły komfort oraz amortyzacja to główne cechy tego buta. Nowa cholewka wykonana w technologii FluidFit, konstrukcji z mesh'u rozciągliwego w każdym kierunku, zapewnia niebywały komfort oraz idealne dopasowanie do stopy. Kolejną nowością jest system FulidRide znajdujący się w podeszwie środkowej zapewniający biegaczom najlepszą charakterystykę odbicia oraz amortyzację przy zachowaniu lekkości. Za redukcję wstrząsów powstałych podczas impaktu o podłoże odpowiada największa ilość systemów żelowych, jakie ASICS wprowadził w swoje obuwie.

 

Przeznaczenie: dla stopy neutralnej i supinującej

Technologie – cholewka

System sznurowania obuwia Discrete Eyestay Lacing
Discrete Eyestay Lacing
system polegający na odpowiednim wykorzystaniu ułożenia przelotek sznurowania taka aby zrównoważyć nadmierne napięcie sznurowadeł rozkładając je równomiernie na całej powierzchni wiązania. Technologia ta ma na celu ograniczyć ryzyko obtarć maksymalnie dopasowując stopę do cholewki.
Biomorphic
Technologia BIOMORPHIC jest wykorzystywana w cholewce w obszarach narażonych na największą deformację. Zapewnia to lepsze dopasowanie, komfort i mniejsze ryzyko kontuzji.
P.H.F.® (Personalized Heel Fit, Rearfoot and Forefoot GEL®) 
Dwie warstwy specjalnej, dopasowującej się do stopy pianki, umieszczone w zapiętku buta w celu osiągnięcia indywidualnego dopasowania i wyższego komfortu.
ComforDry™ Sockliner
Trzywarstwowa wkładka podeszwy, gwarantująca lepsze dopasowanie do stopy, szybszą regenerację podeszwy, optymalną cyrkulację powietrza i działająca antybakteryjnie.
3M Reflective - odblaskowy materiał produkcji firmy 3M, wykorzystywany w celu zwiększenia widoczności i bezpieczeństwa w nocy.

Technologie – podeszwa środkowa

Impact Guidance System (I.G.S) 
Opracowany przez ASICS Impact Guidance System jest rozwiązaniem technicznym zastosowanym w budowie buta, dzięki któremu zachowana jest możliwość naturalnych ruchów stopy. System I.G.S. ułatwia zachowanie naturalnego chodu.
Solyte 45 Lasting 
Nowy, bardzo lekki i trwały materiał podeszwy środkowej odgrywa znaczącą rolę wśród technologii AICS. Solyte podnosi komfort i polepsza amortyzację poprzez zastosowanie trzech różnych gęstości materiału: gęstość 45 dla wysokiej amortyzacji i elastyczności podeszwy, gęstość 55 dla większej sztywności i stabilności w celu zwiększenia tempa biegu, gęstość 66 w celu zwiększenia sztywności tak, aby zminimalizować proces deformacji podeszwy.
Rearfoot and Forefoot GEL® Cushioning System 
System amortyzujący ASICS Gel jest prawdopodobnie najbardziej znany spośród wszystkich technologii ASICS. Aby dostarczyć wrażenia możliwie największej absorpcji wstrząsów, jednostki Gel zostały strategicznie ulokowane w środkowej części podeszwy buta. Do systemu amortyzującego ASICS Gel używa się różnych materiałów. W zależności od funkcji jednostki Gel zawierają silikon zamknięty w poliuretanowych kapsułkach. Kształt jednostek Gel także jest precyzyjnie projektowany w zależności od specyfiki funkcji i pozycji w podeszwie buta. Neutralizuje wstrząsy fazy lądowania i wybicia, oraz wspiera proces biegu.
Solyte 
Nowy, bardzo lekki i trwały materiał podeszwy środkowej odgrywa znaczącą rolę wśród technologii AICS. Solyte podnosi komfort i polepsza amortyzację
Trusstic System® 
Ekologiczny komponent znajdujący się pod częścią środkową podeszwy buta. Wspomaga kontrolę nadmiernej pronacji poprzez kombinację silnie wypoziomowanych warstw podeszwy środkowej. Obniża wagę całej konstrukcji podeszwy jednocześnie wzmacniając integralną strukturę buta.
+3 Midsole
Dodatkowa 3 mm warstwa w podeszwie środkowej modeli damskich, zmniejsza napięcie ścięgna Achillesa.

Technologie – podeszwa zewnętrzna

AHAR+ 
Cieńsza i lżejsza wersja AHAR. Umieszczana w strategicznych miejscach podeszwy zewnętrznej w celu zwiększenia trwałości przy utrzymaniu niskiej wagi.
Guidance Line
Filozofia wzornicza ASICS. Konstrukcja podnosząca efektywność naturalnego chodu w całym procesie przetaczania stopy. Ta innowacyjna modyfikacja systemu ASICS I.G.S. definiuje na nowo wkład butów sportowych ASICS w rozwój dziedziny specjalistycznego obuwia do biegania. Wady postawy, zmęczenie i kontuzja są ze sobą nierozerwalnie powiązane. Nowa technologia ASICS Guidance Line została zaprojektowana tak, aby umożliwić butom harmonijne współdziałanie ze stopami zgodnie z ich naturalną linią chodu i chronić je przed kontuzjami. Skonstruowana na bazie fizycznego oddzielenia podeszwy środkowej i zewnętrznej. Guidance Line idealnie kopiuje tor ruchu ludzkiej stopy. Pozwala utrzymać stopę w odpowiedniej pozycji podczas całego biegu.

 

Tabela Rozamiarów - Asics
USA 7.0 7.5 8.0 8.5 9.0 9.5 10.0 10.5 11.0 11.5 12.0 13.0 14.0
EUR 40.0 40.5 41.5 42.0 42.5 43.5 44.0 44.5 45.0 46.0 46.5 48.0 49.0
cm 25 25.5 26.0 26.5 27.0 27.5 28.0 -- 28.5 29.0 29.5 30.5 31.0

 

Napisz opinię

Ocena:
Opis:

Wpisz wynik z obrazka:
CAPTCHA Image   Wczytaj nowy obrazek
  chcę wziąć udział w konkursie oraz otrzymywać informacje o nowych opiniach dla tego produktu
Adres e-mail:

OPINIE O PRODUKCIE:

buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 17 Electric Blue

buty do biegania męskie
Asics Gel-Nimbus 17 Electric Blue

Liczba opinii: 22

Wszystkie opinie: 5 na 5

buty do biegania męskie
Asics Gel-Nimbus 17 Electric Blue
| od: Jakub K. gwiazdki   5/5 odpowiedz

Po 3 z rzędu Cumulusach zapragnąłem czegoś innego - jest promocja, no to ryzykuję: biorę Nimbusy. Z Cumulusów (16, 17) byłem więcej niż zadowolony, bo na głowę biły Kayano, czy Pegasusy od Nike. Odpakowałem, wziąłem do ręki - wydaje się trochę cięższy, ale nic to - zobaczymy. Mnóstwo kilometrów bez przerwy, ale nowe buty są cudowną motywacją - wyszedłem na trening i... nic nie czuję. BARDZO MIĘKKIE (szczególnie, jeżeli waży się mniej niż 70kg). Gdy sprawdziłem średni czas/km okazało się, że biegam w nich szybciej niż w Cumulusach. Za każdym razem. Nadają się do bardzo krótkich przyśpieszeń (ucieczka przed psem), ale na robienie czasówek - zdecydowanie odradzam. Biegnie się bardzo przyjemnie, nic nie gniecie, nic nie uciska, nic nie obciera - nawet podczas pierwszego biegu. Szkoda mi trochę ich uzywać, więc gdy nogi są jeszcze w miarę "świeże" biegnę w Cumulusach, a Nimbusy zakładam w te dni, gdy zmęczenie daje się mocno we znaki. I biegnę i nie boli. Coś cudownego. Polecam wszystkim. Nie ma przyjemniejszego buta na długie wybiegania, przynajmniej ja takiego nie znam.

 
| od: Rafał gwiazdki   5/5 odpowiedz

Pierwszy wybieg był ciężki ale mój kredyt zaufania był duży już po 3 biegu zrobiło się super miękko, but się ułożył - jest tak jak oczekiwałem. Świetny but treningowy, śmiało mogę powiedzieć najlepszy jaki miałem. Waga buta w tym przypadku jest zaletą. Mój poprzedni Kayano 17 był tak dobry jak ten jest znakomity :)

 
| od: Maciej gwiazdki   5/5 odpowiedz

***Zalety*** -bardzo dobra amortyzacja -świetna konstrukcja podeszwy wspomagająca naturalny ruch stopy (nacięcia na podeszwie na prawdę znacznie polepszają odczucia z biegu - wszystkie inne buty, które nie mają tak bogato naciętej podeszwy wydają się znacznie sztywniejsze nawet, jeśli mają także b. dobrą amortyzację). Dodatkowo różnica grubości podeszwy (tzwany drop) między przodem a tyłem buta na poziomie 10mm sprawia, że but ma w miarę naturalną charakterystykę (często buty o dużym dropie mimo znacznej amortyzacji mogą męczyć stawy kolanowe, tutaj tego nie ma). ***Wady*** -duża amortyzacja raczej nie sprawdzi się do bicia kolejnych rekordów ani w treningu szybkościowym (za to na pewno będzie niezastąpiona przy długich przygotowaniach, chroniąc przed kontuzjami) ***Podsumowując*** Klasyka Asics. Bardzo dobre buty na długie treningi. Znakomicie zapobiegają urazom i wybaczają niedoskonałości anatomiczne - nawet po wielokilometrowym biegu nie czuć żadnych dolegliwości ze strony kolan czy kostek. Model nr 17 dodatkowo ma znakomitą cholewkę o konstrukcji skarpetowej - nie wymaga "rozbiegania" - od pierwszego biegu można pokonywać wielokilometrowe trasy bez obaw o odciski lub otarcia. Jest to drogi model ale wg. mnie, póki co nic lepszego na rynku w tym segmencie nie istnieje.

 
| od: Decu gwiazdki   5/5 odpowiedz

Witam, są to moje pierwsze w pełni profesjonalne buty do biegania. Przy mojej wadze ponad 90 kg idealnie spełniają swoją funkcje. Amortyzacja idealna, trzymanie stopy idealne ogólnie jestem zachwycony. Polecam wszystkim niezdecydowanym "grubaskom" .

 
| od: Argosbb gwiazdki   5/5 odpowiedz

Wszystko szybko i sprawnie. Buty miękkie z bardzo dobrą wentylacją. Polecam

 
| od: deweloper gwiazdki   5/5 odpowiedz

Buty z bardzo dobrą amortyzacją. Idealne dla chcących lepiej chronić stawy podczas biegania. Bardzo miękkie prze co trochę wolniejsze. Ale coś za coś. Na długie wybiegania idealne.

 
| od: Paolo gwiazdki   5/5 odpowiedz

Bardzo dobre buty do biegania, świetna amortyzacja. Rozsądna cena w porównaniu z innymi sklepami. Trzeba pamiętać o zakupie większego rozmiaru o 0,5-1. W moim przypadku było to o jeden rozmiar. Perfekcyjnie zrealizowane zamówienie!

 
| od: pablo43284 gwiazdki   5/5 odpowiedz

Polecam! Super obuwie do biegania po twardej nawierzchni. Wygodne i lekkie.

 
| od: BIKER gwiazdki   5/5 odpowiedz

Swietne buty, po raz kolejny przekonuje się że Nimbus to nr. 1 ;-)

 
| od: Milka gwiazdki   5/5 odpowiedz

Duża amortyzacja a więc i ochrona ale przez to gorsze wyniki. Buty do treningów ale nie do startów. Bardzo wygodna cholewka. Zauważalnie cięższe ale przy tym poziomie amortyzacji to zrozumiałe. Polecan zamówić 0.5 rozmiaru wieksze niż zazwyczaj.

 
| od: Daviddg gwiazdki   5/5 odpowiedz

Rewelacja!!! Najwygodniejsze buty jakie miałem na nogach

 
| od: Bartosz gwiazdki   5/5 odpowiedz

Doskonała amortyzacja, to przede wszystkim, ale i kolorystyka, jakość wykonania pomimo ,że farbują skarpety. Dla takich grubasów jak ja (107 kg) idealne.

 
| od: gwiazdki   5/5 odpowiedz

Super butki. idealnie spasowane, podczas biegu nic nie uwiera, doskonale dopasowują się do stopy, doskonałe dla "lekko puszystych" 80 +... generalnie super butki!!!

 
| od: gwiazdki   5/5 odpowiedz

super buty, szkoda że nie ma numeru 45,5 bo trzeba pamiętać aby zawsze kupować numer większy od tych co się nosi na co dzień

 
| od: Adam gwiazdki   5/5 odpowiedz

Buty dosłownie z najlepszą amortyzacją na rynku. Buty doskonałe dla biegaczy, kórzy lubią, gdy stopa jest trzymana w bucie a nie rusza się na różne strony jak w innych butach znanych firm. Osobiście używam Asics do squsha i do biegania i zawsze jestem zadowolony. Jeżeli posiadasz stopę neutralną to doskonały wybór, który na pewno nie zawiedzie. Realizacja zamówienia, niezmiennie na najwyższym poziomie! POLECAM!

 
| od: gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics GEL-NIMBUS 17 8501 Flash Green/White/Black

Super buty , na długie wybiegania i nie tylko.To moja druga para tego modelu.Pierwszą nabiegałem 1500km.Niesamowity komfort i amortyzacja.Polecam dla wszystkich, mimo że buty przeznaczone są dla biegaczy o wadze 80+, to ci o wadze poniżej 70kg(do takich należę)również mogą w nich biegać,sam jestem tego najlepszym przykładem.Świetna stabilność podeszwy.

 
| od: Janusz K. gwiazdki   5/5 odpowiedz

Buty wspaniałe do biegania doskonała amortyzacja najlepsz buty na aswalt i bierznię dostepne na rynku. polecam

 
| od: S4a gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics GEL-NIMBUS 17 8501 Flash Green/White/Black

Bardzo dobre buty, fajna amortyzacja, czuć te wszystkie systemy pod stopą :) zakupiłem ze względu na problemy z kolanami - bardzo pomogły

 
| od: Paweł gwiazdki   5/5 odpowiedz

Zdecydowałem się na te buty głównie za namową znajomego który sam z nich korzysta. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z firmą Asics , ale po prawie miesiącu użytkowania mogę z cała pewnością stwierdzić że zakup w 100% udany. Buty wygodne, świetnie amortyzują i po treningu nie wydzielają nadmiernych zapachów. Jak ktoś ma nadwagę i troszczy się o kolana to te buty są w sam raz. Cena może lekko odstraszać ale o zakupie na tej stronie zdecydowała właśnie konkurencyjna cena (na innych jak sprawdzałem buty te kosztują nawet 700zł). Sama realizacja zamówienia przebiegła bardzo szybko - miałem je u siebie już następnego dnia. Bardzo dobry był też kontakt z obsługą. Polecam wszystkim zainteresowanym :)

 
| od: maro1103 gwiazdki   5/5 odpowiedz

Dobre buty za rozsądną cenę. Super amortyzacja i wygoda dla stopy. Bardzo dobra jakość wykonania i estetyka. Najlepsze buty z tych, w których miałem przyjemność biegać. Polecam wszystkim.

 
| od: GG gwiazdki   5/5 odpowiedz

kupiłem ze względu na amortyzację - niższe modele mają żel tylko pod piętą - niestety moje 90kg źle działa na kolana to trzeba się ratować ;-P

 
| od: Sebastian gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics GEL-NIMBUS 17 8501 Flash Green/White/Black

Rewelacyjne buty, perfekcyjna amortyzacja. Ważę ok 90kg - wreszcie nie zdarza mi się coś takiego jak ból kolan nawet po dłuższym dystansie! stopa również się nie męczy - dla mnie są idealne i na pewno warte swojej ceny

 
Zadaj pytanie odnośnie produktu
Imię i nazwisko:
Email: *
Wiadomość:
CAPTCHA Image   Wczytaj nowy obrazek
Wpisz wynik z obrazka: *
Negocjuj cenę
URL - link do produktu z niższą ceną:
Cena:
Imię i nazwisko:
Email: *
CAPTCHA Image   Wczytaj nowy obrazek
Wpisz wynik z obrazka: *
Regulamin i warunki programu "Zawsze Taniej"

Inni kupili również:


 
GRUPA TEVOS - SKLEPY
                        DoBiegania.pl
DORADCA KLIENTA
795 981 400
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK - 11:00 DO 19:00
SOBOTA - 09:00 DO 17:00
 
ZAMÓWIENIA

» Jak kupować
» Dostępność produktów
» Transport
» Płatność
» Zwrot towaru
» Reklamacje

KORZYŚCI

» Gwarancja niskich cen
» Centrum Wiedzy
» 30 dni na zwrot towaru
» Tylko oryginalne produkty
» Powiadomienia SMS
» Szyfrowanie połączenia - SSL

FIRMA

» Kontakt
» Polityka Prywatności
» Certyfikaty i Opnie
» Regulamin
» Polityka Cookies

OBSŁUGA ZAMOWIEŃ INTERNETOWYCH
12 341 43 19
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK - 11:00 DO 19:00
REKLAMACJE / ZWROTY / WYMIANA
731 931 424
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK - 8:00 DO 16:00

Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Rozumiem politykę cookies - zamknij