Asics Gel-Nimbus 19 Black [T700N 9007#46]
 • Prezentacja 3D dla buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • Wideo o buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
Asics

buty do biegania męskie
Asics Gel-Nimbus 19 Black

499.00zł

RCD: 759.00zł

Wysyłamy kurierem:   dzisiaj

Koszt dostawy kurierem: od 0.00zł
Inne kolory:
 • Asics Gel-Nimbus 19 Blue
 • Asics Gel-Nimbus 19 Black
Wybierz :

Ilość:
-1 szt. +1 szt.


Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym

SKLEP FIRMOWY KRAKÓW
Euro 40niedostępny
Euro 40.5niedostępny
Euro 41.5dostępny
Euro 42dostępny
Euro 42.5dostępny
Euro 43.5dostępny
Euro 44dostępny
Euro 44.5dostępny
Euro 46dostępny
Specyfikacja:
  • Waga buta [g]: 302
  • Drop [mm]: 10
  • Nawierzchnia: asfalt
  • Rodzaj stopy: neutralna, supinująca
  • Przeznaczenie: treningowe


Kolejna odsłona buta z największą amortyzacją przeznaczonego dla mężczyzn do biegania po twardych nawierzchniach. Wyróżnia się maksymalnym poziomem amortyzacji. Dziewiętnasta edycja Nimbusa opiera się na rewolucyjnej piance FlyteFoam. Zawiera ona w sobie włókna organiczne, dzięki czemu pianka jest o 55% lżejsza od standardowej pianki EVA i 40% lżejsza niż pianka Solyte. Jej uzupełnieniem jest druga warstwa pianli SpEVA dająca poza amortyzacją dodatkową stabilność. Dzięki takiej konstrukcji Nimbus zapewnia największy możliwy poziom amortyzacji. Jest to też but nastawiony na bezpieczzeństwo. Pomaga temu zewnętrzny zapiętek CluthCouner oraz TrussticSystem umieszczony w podeszwie. Cholewka w modelu Nimbus wzmocniona została dodatkowymi elementami. Poza wytrzymałością są bardzo dobrze dopasowanie buta do stopy. Wzmocniony czubek buta zapewnia bezpieczeństwo dla palców. Bieżnik natomiast został wykonany z gumy węglowej AHAR+, która zwiększa wytrzymałość oraz odporność na zużycie. Najlepiej sprawdzi się na twardych miejskich nawierzchniach oraz ubitych ziemnych drogach.

 
Zmiany w stosunku do Gel-Nimbus 18: 
- po raz pierwszy zastosowano responsywną piankę FlyteFoam dla zapewnienia najwyższego komfortu i amortyzacji,
- zmieniono konstrukcję zapiętka zwiększając stabilizację i trzymanie pięty,
- zmieniono konstrukcję cholewki, zostawiając zewnętrzne wzmocnienia tylko w newralgicznych miejcach, co zwiększa elastyczność cholewki.
Przeznaczenie: dla stopy neutralnej i supinującej


Technologie – cholewka

System sznurowania obuwia Discrete Eyestay Lacing
Discrete Eyestay Lacing
system polegający na odpowiednim wykorzystaniu ułożenia przelotek sznurowania taka aby zrównoważyć nadmierne napięcie sznurowadeł rozkładając je równomiernie na całej powierzchni wiązania. Technologia ta ma na celu ograniczyć ryzyko obtarć maksymalnie dopasowując stopę do cholewki.
Biomorphic
Technologia BIOMORPHIC jest wykorzystywana w cholewce w obszarach narażonych na największą deformację. Zapewnia to lepsze dopasowanie, komfort i mniejsze ryzyko kontuzji.
P.H.F.® (Personalized Heel Fit, Rearfoot and Forefoot GEL®) 
Dwie warstwy specjalnej, dopasowującej się do stopy pianki, umieszczone w zapiętku buta w celu osiągnięcia indywidualnego dopasowania i wyższego komfortu.
ComforDry™ Sockliner
Trzywarstwowa wkładka podeszwy, gwarantująca lepsze dopasowanie do stopy, szybszą regenerację podeszwy, optymalną cyrkulację powietrza i działająca antybakteryjnie.
3M Reflective - odblaskowy materiał produkcji firmy 3M, wykorzystywany w celu zwiększenia widoczności i bezpieczeństwa w nocy.

Technologie – podeszwa środkowa

Impact Guidance System (I.G.S) 
Opracowany przez ASICS Impact Guidance System jest rozwiązaniem technicznym zastosowanym w budowie buta, dzięki któremu zachowana jest możliwość naturalnych ruchów stopy. System I.G.S. ułatwia zachowanie naturalnego chodu.
Solyte 45 Lasting 
Nowy, bardzo lekki i trwały materiał podeszwy środkowej odgrywa znaczącą rolę wśród technologii AICS. Solyte podnosi komfort i polepsza amortyzację poprzez zastosowanie trzech różnych gęstości materiału: gęstość 45 dla wysokiej amortyzacji i elastyczności podeszwy, gęstość 55 dla większej sztywności i stabilności w celu zwiększenia tempa biegu, gęstość 66 w celu zwiększenia sztywności tak, aby zminimalizować proces deformacji podeszwy.
Rearfoot and Forefoot GEL® Cushioning System 
System amortyzujący ASICS Gel jest prawdopodobnie najbardziej znany spośród wszystkich technologii ASICS. Aby dostarczyć wrażenia możliwie największej absorpcji wstrząsów, jednostki Gel zostały strategicznie ulokowane w środkowej części podeszwy buta. Do systemu amortyzującego ASICS Gel używa się różnych materiałów. W zależności od funkcji jednostki Gel zawierają silikon zamknięty w poliuretanowych kapsułkach. Kształt jednostek Gel także jest precyzyjnie projektowany w zależności od specyfiki funkcji i pozycji w podeszwie buta. Neutralizuje wstrząsy fazy lądowania i wybicia, oraz wspiera proces biegu.
Solyte 
Nowy, bardzo lekki i trwały materiał podeszwy środkowej odgrywa znaczącą rolę wśród technologii AICS. Solyte podnosi komfort i polepsza amortyzację
Trusstic System® 
Ekologiczny komponent znajdujący się pod częścią środkową podeszwy buta. Wspomaga kontrolę nadmiernej pronacji poprzez kombinację silnie wypoziomowanych warstw podeszwy środkowej. Obniża wagę całej konstrukcji podeszwy jednocześnie wzmacniając integralną strukturę buta.
+3 Midsole
Dodatkowa 3 mm warstwa w podeszwie środkowej modeli damskich, zmniejsza napięcie ścięgna Achillesa.

Technologie – podeszwa zewnętrzna

AHAR+ 
Cieńsza i lżejsza wersja AHAR. Umieszczana w strategicznych miejscach podeszwy zewnętrznej w celu zwiększenia trwałości przy utrzymaniu niskiej wagi.
Guidance Line
Filozofia wzornicza ASICS. Konstrukcja podnosząca efektywność naturalnego chodu w całym procesie przetaczania stopy. Ta innowacyjna modyfikacja systemu ASICS I.G.S. definiuje na nowo wkład butów sportowych ASICS w rozwój dziedziny specjalistycznego obuwia do biegania. Wady postawy, zmęczenie i kontuzja są ze sobą nierozerwalnie powiązane. Nowa technologia ASICS Guidance Line została zaprojektowana tak, aby umożliwić butom harmonijne współdziałanie ze stopami zgodnie z ich naturalną linią chodu i chronić je przed kontuzjami. Skonstruowana na bazie fizycznego oddzielenia podeszwy środkowej i zewnętrznej. Guidance Line idealnie kopiuje tor ruchu ludzkiej stopy. Pozwala utrzymać stopę w odpowiedniej pozycji podczas całego biegu.

FlyteFoam - pianka z dodatkiem włókien organicznych o bardzo dużej responsywności. Jest o 55% lżejsza od standardowej pianki EVA i 40% lżejsza niż pianka Solyte.
 

 

Tabela Rozamiarów - Asics
USA 7.0 7.5 8.0 8.5 9.0 9.5 10.0 10.5 11.0 11.5 12.0 13.0 14.0
EUR 40.0 40.5 41.5 42.0 42.5 43.5 44.0 44.5 45.0 46.0 46.5 48.0 49.0
cm 25 25.5 26.0 26.5 27.0 27.5 28.0 -- 28.5 29.0 29.5 30.5 31.0 

Napisz opinię

Ocena:
Opis:

  chcę wziąć udział w konkursie oraz otrzymywać informacje o nowych opiniach dla tego produktu
Adres e-mail:

OPINIE O PRODUKCIE:

buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black

buty do biegania męskie
Asics Gel-Nimbus 19 Black

Liczba opinii: 12

Wszystkie opinie: 4.9 na 5

buty do biegania męskie
Asics Gel-Nimbus 19 Black
| od: Jarek gwiazdki   5/5 odpowiedz

Pisząc opinie o sklepie i butach jako produkcie polecam . Buty to najwyższy poziom amortyzacji, wcześniej miałem 15 ale te są jeszcze lepsze, gorąco polecam. Doradztwo i obsługa sklepu - polecam z czystym sumieniem. Paczka doszła szybko i sprawnie. Polecam !

 
| od: Robert gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Blue

Super sprzedawca wszystko w należytym porządku Buty rewelacja same niosą biegacza

 
| od: Paweł gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Blue

bardzo fajne ,tak jak myślałem , kolorek na żywo super

 
| od: Roman gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Blue

Przesiadłem się po 2 latach szczęśliwego używania Nimbus 16. Poprzednie były świetne a w tych jest cudownie. Ważę 95 kilo przy 186cm wzrostu a czuję się jakbym biegł po bezpiecznej nawierzchni placu zabaw. Biegam 3x w tygodniu po 10km. Ponadto mam bardzo szeroką stopę i ten model jest dosyć szerokim butem więc dodatkowy plus.

 
| od: Roman gwiazdki   5/5 odpowiedz

Buty spełniają moje oczekiwania. Bardzo dobre dla osób po kontuzjach , gdzie ważnym czynnikiem jest stabilizacja i odciążanie stawów.

 
| od: Michał gwiazdki   5/5 odpowiedz

Buty kupione po doradztwie obsługi sklepu którą polecam z czystym sumieniem. Co do samych butów to moje pierwsze firmy Asics i odrazu zaskoczenie, lekkie i naprawdę komfortowe co więcej amortyzacja to niczym bieganie po piance a nie asfalcie. Działa i to jeszcze jak. Polecam je każdemu kto chce biegać ale nie męczyć swoich nóg. Sklep na 5+

 
| od: SG gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Blue

Buty super, najwyższy poziom amortyzacji, wcześniej miałem 17 ale te są jeszcze lepsze, gorąco polecam

 
| od: Orzech gwiazdki   5/5 odpowiedz

Wszystko w najlepszym porzadku... dobry kontakt a sam produkt rewelacja. Polecam :)

 
| od: Rekreacyjny gwiazdki   5/5 odpowiedz

Idealne buty dla osób wymagających dużego komfortu i przyjemności z biegania. Polecam.

 
| od: Rekreacyjny gwiazdki   5/5 odpowiedz

Buty idealne do długich dystansów, miękkie i przyjemne w użytkowaniu.

 
| od: Krystian gwiazdki   4/5 odpowiedz

Z "plusów dodatnich": świetne wykonanie, bardzo dobre trzymanie stopy i wspaniała amortyzacja, ale... minimalnie za ciasno z przodu. Może dlatego tak dobrze trzymają stopę?

 
| od: leszek1983 gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Blue

Paczka do mnie doszła szybko i sprawnie buty są świetne bardzo dobrą amortyzacją z czego bardzo się cieszę Asics Gel-Nimbus 19 Blue+ Plecak. Plecak też przyda się na dłuższe wybieganie są to drugie zakupy u was wielkie dzięki. pozdrawiam LESZEK Z PIŁY.

 
Zadaj pytanie odnośnie produktu
Imię i nazwisko:
Email: *
Wiadomość:
Negocjuj cenę
URL - link do produktu z niższą ceną:
Cena:
Imię i nazwisko:
Email: *
Regulamin i warunki programu "Zawsze Taniej"

Inni kupili również:


 
GRUPA TEVOS - SKLEPY
                        DoBiegania.pl
DORADCA KLIENTA
795 981 400
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK - 09:00 DO 17:00
SOBOTA - 09:00 DO 17:00
 
ZAMÓWIENIA

» Jak kupować
» Dostępność produktów
» Transport
» Płatność
» Zwrot towaru
» Reklamacje

KORZYŚCI

» Gwarancja niskich cen
» Centrum Wiedzy
» 30 dni na zwrot towaru
» Tylko oryginalne produkty
» Powiadomienia SMS
» Szyfrowanie połączenia - SSL

FIRMA

» Kontakt
» Polityka Prywatności
» Certyfikaty i Opnie
» Regulamin
» Polityka Cookies

OBSŁUGA ZAMOWIEŃ INTERNETOWYCH
12 341 43 19
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK - 09:00 DO 17:00
REKLAMACJE / ZWROTY / WYMIANA
731 931 424
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK - 8:00 DO 16:00

Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Rozumiem politykę cookies - zamknij