Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Compressport Ergo Flask Red 300

Compressport Ergo Flask Red 300

59.00zł

scd ? Sugerowana cena detaliczna

59.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Zobacz również

Opis

Mając w planach intensywny trening bądź kolejne zawody, nie zapomnij o tym, by właściwie się nawodnić. Jeśli chcesz mieć pewność, ze zabierasz ze sobą odpowiednią ilość płynów, miej pod ręką soft flask marki Compressport. Naładuj go ulubionym napojem i ruszaj na start!

Ergo Flask może być przy Tobie zawsze i pomagać w potrzebie. Produkt można przechować w każdym plecaku biegowym oraz kamizelce. Wystarczy, że schowasz go w jednej z kieszonek i jesteś pewny że jesteś odpowiednio zabezpieczony. Istotne jest to, że pojemnik nie zasysa powietrza. Ciesz się właściwą objętością produktu także, gdy będzie wypełniony jedynie w połowie.

Producent gwarantuje, że produkt jest „BPA FREE”. Jest pozbawiony toksycznego plastiku szkodzącego zdrowiu, czyli biosfenolu A. Soft flask stworzony przez Compressport to przyjazna środowisku kolba ze względu na wykorzystanie materiałów poddawanych recyklingowi. Dbaj o swój organizm i o przyrodę!

Specyfikacja:

  • Pojemność – 300 ml,
  • BPA FREE,
  • Materiał poddawany recyklingowi.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie