Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Earebel Bluetooth Handmade Striped Black Gray

Earebel Bluetooth Handmade Striped Black GrayEarebel Bluetooth Handmade Striped Black GrayEarebel Bluetooth Handmade Striped Black Gray

375.00zł

Inne kolory:

Earebel Bluetooth Handmade Striped Blue Red

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Zobacz również

Opis

 "Earebel Striped" - kameleon naszych ręcznie robionych czapek od klasycznych stylów kolorystycznych po pasiaste dwie lub więcej opcji kolorystycznych. Wszystkie są wyłożone miękkim wewnętrznym polarem i w różnych kolorach od skromnych po śmiałe i dostępne z naszym charakterystycznym pomponem.


Z zestawami Earebel można słuchać ulubionej muzyki w każdych warunkach – podczas joggingu czy spaceru, pokonując drogę do szkoły lub pracy oraz w dowolnej innej sytuacji. Wbudowany do słuchawek mikrofon umożliwia także w pełni komfortowe prowadzenie rozmów – podobnie, jak w tradycyjnych zestawach. Sterowanie również jest niezwykle proste – na lewej słuchawce umieszczono w tym celu specjalne przyciski służące do uruchamiania zestawu, odbioru połączenia, sterowania głośnością czy wyboru utworów.

Produkty Earebel to odpowiedź na oczekiwania osób aktywnych, które nie chcą rozstawać się z ulubionymi utworami podczas uprawiania sportu. To także idealne rozwiązanie dla tych, którzy zniszczyli już mnóstwo egzemplarzy tradycyjnych słuchawek. Dzięki innowacyjnemu sposobowi instalacji wkładek, ich stuprocentowemu dopasowaniu do czapek i opasek oraz wysokiej odporności mechanicznej, można znów skoncentrować się w pełni na treningu!
 
Typ : Zestaw
Kolekcja: Zima
Rozmiar: Uniwersalny
Technologie: POLYCOLON®, CLIMAYARN®
Kolor: Czarny/Szary

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Zobacz również

-57%wyprzedaż

Asics Thermal Gloves Performance Black

-31%wyprzedaż

Mizuno Warmalite Glove Black

69.00zł   99.99zł