Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Salomon Advanced Skin 12 Set Surf The W/Dress

-35%Wyprzedaż

Salomon Advanced Skin 12 Set Surf The W/Dress

499.00zł

scd ? Sugerowana cena detaliczna

769.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Opis

Nie zapomnij zabrać sprzętu, ale zapomnij, że go nosisz. Tak rodzi się wolność. Plecak ADVANCED SKIN 12 SET wyróżnia się oddychalnością, elastycznością i dopasowaniem do ciała, dzięki czemu nie krępuje ruchów. Jego się nie zakłada — jego się nosi. Opływowa konstrukcja umożliwia trzymanie całego potrzebnego sprzętu tam, gdzie go potrzebujesz. Bez zbędnych dodatków. Gwarancja wyjątkowych doznań.


Stabilność i elastyczność
Konstrukcja SensiFit™ wygodnie dopasowuje się do ciała bez ograniczania ruchów i ocierania. Dzięki paskom podnoszącym Sensi przylega we właściwych miejscach i unieruchamia sprzęt, dając swobodę.

Wszechstronny komfort
To doskonały towarzysz podczas lekkiej aktywności na świeżym powietrzu. Odpowiednie materiały we właściwych miejscach zapewniają szybkie schnięcie i przewiewność. Obszary mogące powodować otarcia zostały wygładzone.

Praktyczny minimalizm
To nie tylko plecak — to rozwiązanie ułatwiające przenoszenie. Zaprojektowany tak, aby sięganie po dany przedmiot było instynktowne i nie wymagało zatrzymywania się. System nawadniania jest łatwo dostępny z przodu. Zdecyduj o rozłożeniu obciążenia, tworząc własne rozwiązanie doskonałe. Wszystko ma swoje miejsce. Zapakuj, zapnij, chwyć do ręki i ruszaj w drogę.

Systemy konstrukcji tyłu

MotionFit Trail
SensiFit™ (plecak)

Nawadnianie
Miękkie bidony 500 ml w zestawie (2 szt.)
Zewnętrzna, miękka przegroda na bukłak umożliwiająca prowadzenie pod ramieniem
Izolowany pokrowiec na bukłak 4D
System podwieszania bukłaka
Zgodność z bukłakiem 1,5 l (niedołączony do zestawu)

Kontrola obciążenia
System Soft Twinlink
System podnoszenia obciążenia Sensi

Kieszenie i przegrody

1 zapinana na zamek kieszeń przednia na telefon komórkowy
2 elastyczne kieszenie przednie na miękkie bidony
2 boczne kieszenie na zamek
1 tylna kieszeń dwustronna
1 tylna przegroda główna zamykana na zamek
1 elastyczna kieszeń na klatce piersiowej
2 elastyczne kieszenie przednie

System przenoszenia
Uchwyt 4D na kijki

Materiały
Nie zawiera PCV
Elastyczna siatka Power Mesh
Materiały szybko odprowadzające wilgoć
Elastyczny dżersej
Siatka 3D Airmesh

Bezpieczeństwo
Koc ratunkowy w zestawie
Gwizdek
Odblaski

Pojemność
11 L - 20 L

ZABAWA BEZ OGRANICZEŃ


Waga:   395g

Motion Fit

Motion Fit

Nowy projekt oparty na swobodzie ruchu i ducha.

4D Bladder Insulated Sleeve

4D Bladder Insulated Sleeve

Removable blader sleeve made with insulated fabrics for quick fill-in operation.

4D Pole Holder

4D Pole Holder

Instinctive, quick and easy access to your poles while running. Can be used also to fix your helmet. Ingeneered to be very easy to use in 4 steps: 1- take the top strap out and put the top pole in. 2- rotate the pole your back. 3- place the bottom pole in

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Konrad, 2017-11-26

Salomon Advanced Skin 12 Set Surf The W/Dress

Plecak kupiony pod biegi ultra. Jest bardzo dobrze dopasowany i pojemny. Wszystkie najważniejsze rzeczy są pod ręką. Softflaski w przedniej części znacznie skracają czas uzupełnienia płynów w punktach odżywczych (jak np. w przypadku bukłaka) i spokojnie te ilości są wystarczające do dotarcia do kolejnego punktu odżywczego. Na treningowe dłuższe wybiegania można dołożyć bukłak i wtedy mamy bardzo duży zapas płynów (2,5 l w moim przypadku). Jeśli chodzi o wykonanie to wydaje się delikatny, ale jest bardzo wytrzymały. Na początku ciężko się przyzwyczaić do układu wszystkich kieszeni (głównie ze względu na korzystanie z innych plecaków), ale po kilku wybieganiach problem ten znika. Dostęp do kieszeni nie jest problemowy i rzeczy tam trzymane są dobrze zabezpieczone. Nie ma możliwości, żeby w trakcie biegu wypadł np. żel lub coś innego.

Zarred, 2017-09-26

Salomon Advanced Skin 12 Set Surf The W/Dress

Bardzo wygodny i pojemny plecak. Podczas biegu dobrze dopasowuje się do ciała. Rzeczy schowane w plecaku zostają unieruchomione i nie przesuwają się. Świetny wybór dla biegaczy długodystansowych.