Balega

Twój bieg może być jeszcze bardziej komfortowy!

Skarpety Balega

Balega to amerykańska firma uznawana za najbardziej rozwiniętą technologicznie markę produkującą skarpetki do biegania. Słynie ona z zastosowania w swoich skarpetach technologii Silver, czyli dodaniu do materiału aktywnych jonów srebra. Technologia gwarantuje zapewnienie i utrzymanie środowiska antybakteryjnego w bucie, co z kolei pozwala na zachowanie higieny i redukcję brzydkich zapachów.

Dopasowany krój

Skarpetki są dopasowane i nie poruszają się na stopie.  Marka oferuje 4 rozmiary, by zapewnić idealne dopasowanie.

Panele wentylacyjne

Strategicznie rozmieszczone panele wentylacyjne wspomagają chłodzenie i odprowadzanie wilgoci, zapewniając czyste i suche dopasowanie.

Skarpety Balega

Głębokie zapiętki

Do 30% materiału więcej w obszarze pięty dla zapewnienia ochrody przed otarciami. Gwarancja pełnego komfortu i brak ryzyka powstawania pęcherzy.

Bezszwowy komfort

Szwy wywołują tarcie; tarcie powoduje pęcherze. Nasze szwy są ręcznie łączone, aby zapewnić najwyższy komfort bez szwów.

Skarpety Balega
Skarpety Balega
Balega przygotowała specjalne serie, by sprostać Twoim oczekiwaniom. Poznaj wszystkie kolekcje skarpet:
  • HIDDEN SOCKS -  krótkie skarpetki- stopki, które oferują doskonały komfort, dopasowanie i wygodę nawet podczas najdłuższego biegu. Meshowa tkanina dla leszej wentylacji.
  • ULTRALIGHT SOCKS- stopki o minimalnej wadze zapewniające maksymalny komfort. Cieńka przędza w podeszwie zapewnia niski poziom amortyzacji i doskonałe czucie podłoża
  • ENDURO SOCKS - skarpetka, która doskonale dopasowuje się do kształtów Twojej stopy bez zbędnego ucisku. System V Tech wspiera łuk stopy, zapewniając idealny krój.
  • SILVER SOCKS - skarpetka z panelem kompresyjnym na śródstopiu oraz z powłoką z jonami aktywnego srebra, która odpowiadzialna jest za ochronę przeciwbakteryjną i hamowanie rozwijania się nieprzyjemnych zapachów. 
  • BLISTER RESIST - to doskonałe połączenie włókien naturalnych ze sztucznymi, dla najlepszej ochrony przeciwodciskowej.
balega skala amortyzacji

Kup skarpety Balega

Skarpety Balega

Balega Blister Resist

Grey / Black

Skarpety Balega

Balega Silver

Grey / Green

Balega Enduro

Balega Enduro

White / Grey

Skarpety Balega

Balega Hidden Comfort

Neon Blue

Zobacz pozostałe kolory i modele

Sprawdź pełną ofertę skarpet na DoBiegania.pl

Skarpety Balega

ŚWIATOWA JAKOŚĆ

Marka posiada swoje korzenie w Ameryce i Południowej Afryce. Pozwala to między innymi na dostęp do najlepszej jakości materiału do skarpety do biegania, a także ogólnoświatowej produkcji.

Skarpety Balega

MISJA MARKI

Kupując skarpety Balega pomagasz innym. Balega działa zgodnie z filozofią Ubuntu skupiającej się na relacjach międzyludzkich i pomocy innym.

Skarpety Balega

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

Każda para skarpet jest sprawdzana ręcznie, by wyeliminować ryzyko występowania wad technicznych i zapewnić wysoką jakość dostarczanego towaru.

Skarpety Balega

PROCENTUJĄCE ZAANGAŻOWANIE

Zaangażowanie marki w jakość i trwałość opiera się na latach badań i jest obecne w każdym wątku, każdym szwie, każdym szczególe. Skarpety do biegania Balega zapewniają niezrównaną doskonałość pod względem dopasowania, stylu i wydajności. 

TECHNOLOGIE

Zastosowane w skarpetkach Balega.

Skarpety Balega

Drynamix
Opracowany wyłącznie przez Balega, super miękki materiał szybko odprowadza wilgoć, zapewniając większy przepływ powietrza, aby zapewnić Ci chłód i suchość.

Ultralight
Bardzo cienka, zaawansowana technologicznie przędza o wysokiej wydajności na maszynie dziewiarskiej o wysokiej liczbie igieł zapewnia najdelikatniejszą i najlżejszą skarpetę do biegania, zapewniając jednocześnie niezbędną ochronę.

Skarpety Balega
Skarpety Balega

Blister Resist 
Drynamix zmieszany z naturalną wełną moherową nie tylko tworzy ostateczną barierę zapobiegającą przyklejaniu się stopy do buta, ale także utrzymuje stopy chłodne latem i ciepło w zimie.

V-Tech 
System wsparcia łuku Balega V-Tech zapewnia strukturalne dopasowanie amortyzujące, które idealnie dopasowuje się do kształtu stopy bez jej ograniczania.

Skarpety Balega
Skarpety Balega

Silver 
Technologia Balega Silver otacza Twoje stopy delikatnymi jonami chlorku srebra, które są nawilżone w naszej przędzy, zapewniając optymalne właściwości przeciwdrobnoustrojowe, aby Twoje stopy były wolne od przykrych zapachów.

Sustainability
Wszystkie opakowania Balega są drukowane na materiałach z recyklingu. Zakłady produkcyjne korzystają z systemu oczyszczania wody z recyklingu, który odzyskuje do 50% ścieków.

Skarpety Balega

Amerykańska marka Balega to dowód na to, że najwyższa jakość produktów i nieustająca dbałość o spełnienie potrzeb konsumentów spotykają się z uznaniem odbiorców. Skarpetki biegowe tworzone przez to przedsiębiorstwo to numer 1 w swojej branży na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Najlepsze antyotarciowe i antypęcherzowe skarpetki do biegania są już dostępne w Polsce. Firma swoje korzenie ma nie tylko w USA, ale także w Republice Południowej Afryki. Wysoko rozwinięta i zaawansowana technologicznie fabryka na afrykańskiej ziemi, w której stosuje się najwyższej jakości włókna pochodzące ze Stanów produkuje dla biegaczy na całym świecie sprzęt, który jest niezbędny podczas wysiłku.

Skarpety Balega

Zobacz wszystkie dostępne modele na DoBiegania.pl

BALEGA

© 2018 DoBiegania.pl