Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

title border

Buty do biegania Asics Pulse

Gel Pulse wprowadza ten znany i ceniony model na wyższy poziom. Wprowadzenie nowej jednostki żelowej w śródstopiu Twist Gel wpływa na lepsze zniwelowanie wstrząsów powstałych przy uderzeniu buta o podłoże.

Dodatkowo zastosowanie Full Lenght Guidance Line oraz Guidance Trusstic ułatwiają prawidłowe przetaczanie stopy.

Pianka SpEva w całej długości zwiększa poziom amortyzacji.

Pokaż filtry

Ukryj filtry

Status
Producent
Nawierzchnia
Kolor
Rodzaj stopy
Zastosowanie

-25%promocja

Asics Gel-Pulse 10 Black / Rich GoldAsics Gel-Pulse 10 Black / Rich Gold

360 o

299.00zł   400.00zł

-33%promocja

Asics Gel-Pulse 10 Grey/GreenAsics Gel-Pulse 10 Grey/Green

360 o

(10)

269.00zł   400.00zł

-34%Wyprzedaż

Asics Gel-Pulse 10 CordovanAsics Gel-Pulse 10 Cordovan

269.00zł   410.00zł

---

Asics Pulse

Choć bieganie wpływa korzystnie na naszą kondycję i zdrowie człowieka, jest to także sport, z którym wiąże się pewne ryzyko. Chodzi tu naturalnie o kontuzje, które spowodowane są zarówno niewłaściwą techniką biegania jak i doborem nieodpowiedniego obuwia. Aby zatem ograniczyć możliwość kontuzji, warto zainwestować w zakup dobrej jakości butów do biegania, takich jak na przykład Asics Pulse, które od dłuższego czasu plasuje się w czołówce tego typu obuwia. Zastosowane w tym modelu technologie to gwarancja doskonałej amortyzacji podczas treningu w niemal każdych warunkach. Wkładki żelowe sprawiają, że stopa jest chroniona przed skutkami wszelkiego typu wstrząsów, przez co ryzyko kontuzji jest znacząco mniejsze. Asics Pulse to obuwie, które doceni zarówno profesjonalista, jak i osoba która dopiero zaczyna swoją przygodę z bieganiem.