Salomon Time To Play
  Asics Gel-Nimbus 19 Black [T700N 9099#44]
 • Prezentacja 3D dla buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
 • buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black
Asics

buty do biegania męskie
Asics Gel-Nimbus 19 Black

479.00zł

SCD: 740.00zł

Wysyłamy kurierem:   24h

Koszt dostawy kurierem: od 0.00zł
Inne kolory:
 • Asics Gel-Nimbus 19 Blue / White / Indigo Blue
Wybierz :

Ilość:
-1 szt. +1 szt.


Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym

SKLEP FIRMOWY KRAKÓW
Euro 42dostępny
Euro 44dostępny
Specyfikacja:
  • Waga buta [g]: 302
  • Drop [mm]: 10
  • Nawierzchnia: asfalt
  • Rodzaj stopy: neutralna, supinująca
  • Przeznaczenie: treningowe


 Kolejna odsłona buta z największą amortyzacją przeznaczonego dla mężczyzn do biegania po twardych nawierzchniach. Wyróżnia się maksymalnym poziomem amortyzacji. Dziewiętnasta edycja Nimbusa opiera się na rewolucyjnej piance FlyteFoam. Zawiera ona w sobie włókna organiczne, dzięki czemu pianka jest o 55% lżejsza od standardowej pianki EVA i 40% lżejsza niż pianka Solyte. Jej uzupełnieniem jest druga warstwa pianli SpEVA dająca poza amortyzacją dodatkową stabilność. Dzięki takiej konstrukcji Nimbus zapewnia największy możliwy poziom amortyzacji. Jest to też but nastawiony na bezpieczzeństwo. Pomaga temu zewnętrzny zapiętek CluthCouner oraz TrussticSystem umieszczony w podeszwie. Cholewka w modelu Nimbus wzmocniona została dodatkowymi elementami. Poza wytrzymałością są bardzo dobrze dopasowanie buta do stopy. Wzmocniony czubek buta zapewnia bezpieczeństwo dla palców. Bieżnik natomiast został wykonany z gumy węglowej AHAR+, która zwiększa wytrzymałość oraz odporność na zużycie. Najlepiej sprawdzi się na twardych miejskich nawierzchniach oraz ubitych ziemnych drogach.

 
Zmiany w stosunku do Gel-Nimbus 18: 
- po raz pierwszy zastosowano responsywną piankę FlyteFoam dla zapewnienia najwyższego komfortu i amortyzacji,
- zmieniono konstrukcję zapiętka zwiększając stabilizację i trzymanie pięty,
- zmieniono konstrukcję cholewki, zostawiając zewnętrzne wzmocnienia tylko w newralgicznych miejcach, co zwiększa elastyczność cholewki.




Przeznaczenie: dla stopy neutralnej i supinującej


Technologie – cholewka

System sznurowania obuwia Discrete Eyestay Lacing
Discrete Eyestay Lacing
system polegający na odpowiednim wykorzystaniu ułożenia przelotek sznurowania taka aby zrównoważyć nadmierne napięcie sznurowadeł rozkładając je równomiernie na całej powierzchni wiązania. Technologia ta ma na celu ograniczyć ryzyko obtarć maksymalnie dopasowując stopę do cholewki.
Biomorphic
Technologia BIOMORPHIC jest wykorzystywana w cholewce w obszarach narażonych na największą deformację. Zapewnia to lepsze dopasowanie, komfort i mniejsze ryzyko kontuzji.
P.H.F.® (Personalized Heel Fit, Rearfoot and Forefoot GEL®) 
Dwie warstwy specjalnej, dopasowującej się do stopy pianki, umieszczone w zapiętku buta w celu osiągnięcia indywidualnego dopasowania i wyższego komfortu.
ComforDry™ Sockliner
Trzywarstwowa wkładka podeszwy, gwarantująca lepsze dopasowanie do stopy, szybszą regenerację podeszwy, optymalną cyrkulację powietrza i działająca antybakteryjnie.
3M Reflective - odblaskowy materiał produkcji firmy 3M, wykorzystywany w celu zwiększenia widoczności i bezpieczeństwa w nocy.

Technologie – podeszwa środkowa

Impact Guidance System (I.G.S) 
Opracowany przez ASICS Impact Guidance System jest rozwiązaniem technicznym zastosowanym w budowie buta, dzięki któremu zachowana jest możliwość naturalnych ruchów stopy. System I.G.S. ułatwia zachowanie naturalnego chodu.
Solyte 45 Lasting 
Nowy, bardzo lekki i trwały materiał podeszwy środkowej odgrywa znaczącą rolę wśród technologii AICS. Solyte podnosi komfort i polepsza amortyzację poprzez zastosowanie trzech różnych gęstości materiału: gęstość 45 dla wysokiej amortyzacji i elastyczności podeszwy, gęstość 55 dla większej sztywności i stabilności w celu zwiększenia tempa biegu, gęstość 66 w celu zwiększenia sztywności tak, aby zminimalizować proces deformacji podeszwy.
Rearfoot and Forefoot GEL® Cushioning System 
System amortyzujący ASICS Gel jest prawdopodobnie najbardziej znany spośród wszystkich technologii ASICS. Aby dostarczyć wrażenia możliwie największej absorpcji wstrząsów, jednostki Gel zostały strategicznie ulokowane w środkowej części podeszwy buta. Do systemu amortyzującego ASICS Gel używa się różnych materiałów. W zależności od funkcji jednostki Gel zawierają silikon zamknięty w poliuretanowych kapsułkach. Kształt jednostek Gel także jest precyzyjnie projektowany w zależności od specyfiki funkcji i pozycji w podeszwie buta. Neutralizuje wstrząsy fazy lądowania i wybicia, oraz wspiera proces biegu.
Solyte 
Nowy, bardzo lekki i trwały materiał podeszwy środkowej odgrywa znaczącą rolę wśród technologii AICS. Solyte podnosi komfort i polepsza amortyzację
Trusstic System® 
Ekologiczny komponent znajdujący się pod częścią środkową podeszwy buta. Wspomaga kontrolę nadmiernej pronacji poprzez kombinację silnie wypoziomowanych warstw podeszwy środkowej. Obniża wagę całej konstrukcji podeszwy jednocześnie wzmacniając integralną strukturę buta.
+3 Midsole
Dodatkowa 3 mm warstwa w podeszwie środkowej modeli damskich, zmniejsza napięcie ścięgna Achillesa.

Technologie – podeszwa zewnętrzna

AHAR+ 
Cieńsza i lżejsza wersja AHAR. Umieszczana w strategicznych miejscach podeszwy zewnętrznej w celu zwiększenia trwałości przy utrzymaniu niskiej wagi.
Guidance Line
Filozofia wzornicza ASICS. Konstrukcja podnosząca efektywność naturalnego chodu w całym procesie przetaczania stopy. Ta innowacyjna modyfikacja systemu ASICS I.G.S. definiuje na nowo wkład butów sportowych ASICS w rozwój dziedziny specjalistycznego obuwia do biegania. Wady postawy, zmęczenie i kontuzja są ze sobą nierozerwalnie powiązane. Nowa technologia ASICS Guidance Line została zaprojektowana tak, aby umożliwić butom harmonijne współdziałanie ze stopami zgodnie z ich naturalną linią chodu i chronić je przed kontuzjami. Skonstruowana na bazie fizycznego oddzielenia podeszwy środkowej i zewnętrznej. Guidance Line idealnie kopiuje tor ruchu ludzkiej stopy. Pozwala utrzymać stopę w odpowiedniej pozycji podczas całego biegu.





FlyteFoam - pianka z dodatkiem włókien organicznych o bardzo dużej responsywności. Jest o 55% lżejsza od standardowej pianki EVA i 40% lżejsza niż pianka Solyte.
 

 

Tabela Rozamiarów - Asics
USA 7.0 7.5 8.0 8.5 9.0 9.5 10.0 10.5 11.0 11.5 12.0 13.0 14.0
EUR 40.0 40.5 41.5 42.0 42.5 43.5 44.0 44.5 45.0 46.0 46.5 48.0 49.0
cm 25 25.5 26.0 26.5 27.0 27.5 28.0 -- 28.5 29.0 29.5 30.5 31.0



 

Napisz opinię

Ocena:
Opis:

  chcę wziąć udział w konkursie oraz otrzymywać informacje o nowych opiniach dla tego produktu
Adres e-mail:

OPINIE O PRODUKCIE:

buty do biegania męskie Asics Gel-Nimbus 19 Black

buty do biegania męskie
Asics Gel-Nimbus 19 Black

Liczba opinii: 29

Wszystkie opinie: 4.9 na 5

buty do biegania męskie
Asics Gel-Nimbus 19 Black
| od: Rafał gwiazdki   5/5 odpowiedz

Idealne buty do biegania dla: - dla osób powyżej 80kg - u mnie to 95kg - dla osób które biegają dość długie dystanse (15-20km+) Świetna amortyzacja oraz sprężystość. Pracują i czuję kompletnie inne mięśnie niż w poprzednich butach. Dość płaska podeszwa nie nadaje się na duże bezdroża - na asfalt idealne.

 
| od: Roman gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Blue

Miałem problemy ze ścięgnem Achillesa w adidas ultra boost.Ból po każdym treningu.Zmieniłem na nimbusy 19 i problem zniknął.Polecam dla starszych biegaczy.Ochrona stawów gwarantowana.

 
| od: Bialy gwiazdki   5/5 odpowiedz

Zamieniłem wyniszczone Gel-Pulse7 na Gel-Nimbus19 (biegam po asfaldzie, waże do 90kg) Roznica jest znaczna, w szczegolności dotyczy ona amortyzacji środstopia (rewelacja). Trzymanie stopy oraz komfort ogólny również znacznie lepsze. Buty zdecydowanie warte wyzszej ceny. Polecam!

 
| od: Przemo gwiazdki   5/5 odpowiedz

Buty są rewelacyjne na długie bieganie 👍. Takiej amortyzacji i wygody jeszcze nie było a trochę tych butów już wysłałem na emeryturę 😉

 
| od: TOMII761 gwiazdki   5/5 odpowiedz

Super Extra buty. Biega się jak po piance:) Amortyzacja na wysokim poziomie. Gorąco polecam

 
| od: Jan gwiazdki   5/5 odpowiedz

Jest to moja 3 para nimbusów. Bardzo dobra amortyzacja, trzymanie stopy , Na początku sprawiają wrażenie nieco za małych ze względu na wąski przód. Po dwóch przebieżkach układają się do stopy. Świetne buty do biegania po twardym podłożu.

 
| od: Tomek gwiazdki   5/5 odpowiedz

Wysoka jakosc. Bardzo wysoki komfort. Sprawdzaja sie na asfalcie jak i w lesie. Polecam.

 
| od: 81kopka gwiazdki   5/5 odpowiedz

Nimbus 19 to już moja piąta para Asics-ów w tym modelu i naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony Wszystko co zostało zmienione do poprzednich modeli udało się na PLUS! Zrobiłem w nich w ciągu 18 dni 270 km i buty są mistrzowskie! W czasie całego biegu nie czuć ich na stopie, dosłownie jak skarpetka! Amortyzacja, trzymanie stopy, przetaczanie i dopasowanie jest idealne. Oby tylko inżynierowie Asics nie przesadzili w kolejnej odsłonie bo jak dla mnie od czasu 14-ki model 19-ty jest IDEALNY. Polecam.

 
| od: Jakub K. gwiazdki   5/5 odpowiedz

Nigdy nie biegałem tak komfortowo. Idealnie dopasowują się do stopy już na pierwszym treningu (Cumulusy po tygodniu, Kinsei po 3 miesiącach nadal były... i są katorgą). Amortyzacja nie jest upchana w jednym miejscu (Kinsei) i jest jej dużo więcej niż w Cumulusie. Do innych nie porównuję, ponieważ Nimbusy to najwyższa półka - przynajmniej moim skromnym zdaniem. Nie polecam ich na trawę / kamienie, ale na asfalcie sprawują się fenomenalnie. Cena trochę odstrasza, ale nie żałuję żadnej wydanej na nich złotówki. Polecam wszystkim Nimbusy 19. Idealne na długie wybiegania z audiobookiem.

 
| od: Bartek gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Blue

Bardzo dobre buty do długich dystansów po asfalcie. Świetna amortyzacja i dobra stabilizacja stopy sprawiają, że bieganie jest jeszcze przyjemniejsze.

 
| od: drazek gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Black

buty bardzo dobre, sklep bardzo mnie zaskoczył, mieszkam w Płońsku a buty były już na drugi dzień brawo .. najszybsze zakupy internetowe w życiu...

 
| od: Wiktor gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Blue

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Buty przyszły w 3 dzień po zamówieniu. Serdecznie polecam buty z najlepszą jak dotąd amortyzacją oraz stronę.

 
| od: Kuba gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Black

Polecam buty, bardzo dobrze amortyzują. Do biegu po asfalcie, kostce w sam raz. Pierwszy bieg w celu rozbicia, później już wszystko w porządku. Średnio 250-300 km miesięcznie.. Jestem z butów zadowolony.. Widać różnicę między innymi modelami z przedziału cenowego 160-360. Polecam zarówno buty jak i sklep.

 
| od: Barb gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Black

Buty bardzo dobre, miałem wcześniej ten sam model, wytrzymał około 1.5 roku, średnio 30-40 km tygodniowo. Super amortyzacja na moje (wstyd się przyznać) blisko 100 kg. Żona mówi, że ładny design.

 
| od: Barb gwiazdki   4/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Blue

Buty wygodne, wybierając rozmiar trzeba sugerować się długością wkładki Polecam

 
| od: gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Blue

Buty... Miękkie jak Internety piszą. Aż żal że w poprzednich innych butach się człowiek męczył. Ważę 90 kg jeszcze więc dla zdrowia stawów warto zapłacić tyle ile się płaci. Kwestia nieco zaniżonych rozmiarów to również prawda. Tylko że u mnie dotyczy również długości stopy a nie tylko szerokości podbicia. Generalnie zamiast 42 trzeba 43,5. I to wszystko. Reszta to czysta przyjemność biegania na galaretce. Sklep wywiązał się prawidłowo, ale mogliby coś ponad pudełko z butami wrzucić. Nawet jakiś katalog or something. Ale i tak jestem w pełni zadowolony. Polecam.

 
| od: Sebastian gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Blue

Do butów trzeba się przyzwyczaić ponieważ maja wąski przód. Ale po kilku treningach but się tak fajnie rozbija ,że w ogóle tego nie czuć. Ja osobiście walczę z obtarciami pięt ale mam nadzieję ,że po kilku bieganiach wszystko się uspokoi. Buty wygodne z mega amortyzacją. Ładna kolorystyka i dobrze rozmieszczone odblaski.

 
| od: Jarek gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Black

Pisząc opinie o sklepie i butach jako produkcie polecam . Buty to najwyższy poziom amortyzacji, wcześniej miałem 15 ale te są jeszcze lepsze, gorąco polecam. Doradztwo i obsługa sklepu - polecam z czystym sumieniem. Paczka doszła szybko i sprawnie. Polecam !

 
| od: Robert gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Blue

Super sprzedawca wszystko w należytym porządku Buty rewelacja same niosą biegacza

 
| od: Paweł gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Blue

bardzo fajne ,tak jak myślałem , kolorek na żywo super

 
| od: Roman gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Blue

Przesiadłem się po 2 latach szczęśliwego używania Nimbus 16. Poprzednie były świetne a w tych jest cudownie. Ważę 95 kilo przy 186cm wzrostu a czuję się jakbym biegł po bezpiecznej nawierzchni placu zabaw. Biegam 3x w tygodniu po 10km. Ponadto mam bardzo szeroką stopę i ten model jest dosyć szerokim butem więc dodatkowy plus.

 
| od: Roman gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Black

Buty spełniają moje oczekiwania. Bardzo dobre dla osób po kontuzjach , gdzie ważnym czynnikiem jest stabilizacja i odciążanie stawów.

 
| od: Michał gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Black

Buty kupione po doradztwie obsługi sklepu którą polecam z czystym sumieniem. Co do samych butów to moje pierwsze firmy Asics i odrazu zaskoczenie, lekkie i naprawdę komfortowe co więcej amortyzacja to niczym bieganie po piance a nie asfalcie. Działa i to jeszcze jak. Polecam je każdemu kto chce biegać ale nie męczyć swoich nóg. Sklep na 5+

 
| od: SG gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Blue

Buty super, najwyższy poziom amortyzacji, wcześniej miałem 17 ale te są jeszcze lepsze, gorąco polecam

 
| od: Orzech gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Black

Wszystko w najlepszym porzadku... dobry kontakt a sam produkt rewelacja. Polecam :)

 
| od: Rekreacyjny gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Black

Idealne buty dla osób wymagających dużego komfortu i przyjemności z biegania. Polecam.

 
| od: Rekreacyjny gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Black

Buty idealne do długich dystansów, miękkie i przyjemne w użytkowaniu.

 
| od: Krystian gwiazdki   4/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Black

Z "plusów dodatnich": świetne wykonanie, bardzo dobre trzymanie stopy i wspaniała amortyzacja, ale... minimalnie za ciasno z przodu. Może dlatego tak dobrze trzymają stopę?

 
| od: leszek1983 gwiazdki   5/5 odpowiedz
-- Opinia zaczerpnięta z Asics Gel-Nimbus 19 Blue

Paczka do mnie doszła szybko i sprawnie buty są świetne bardzo dobrą amortyzacją z czego bardzo się cieszę Asics Gel-Nimbus 19 Blue+ Plecak. Plecak też przyda się na dłuższe wybieganie są to drugie zakupy u was wielkie dzięki. pozdrawiam LESZEK Z PIŁY.

 
Zadaj pytanie odnośnie produktu
Imię i nazwisko:
Email: *
Wiadomość:
Negocjuj cenę
URL - link do produktu z niższą ceną:
Cena:
Imię i nazwisko:
Email: *
Regulamin i warunki programu "Zawsze Taniej"

Inni kupili również:


 
GRUPA TEVOS - SKLEPY
                        DoBiegania.pl
DORADCA KLIENTA
795 981 400
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK - 09:00 DO 17:00
 
ZAMÓWIENIA

» Jak kupować
» Dostępność produktów
» Transport
» Płatność
» Reklamacje
» Zwrot towaru
» Wymiana towaru

KORZYŚCI

» Gwarancja niskich cen
» Centrum Wiedzy
» 30 dni na zwrot towaru
» Tylko oryginalne produkty
» Powiadomienia SMS
» Szyfrowanie połączenia - SSL

FIRMA

» Kontakt
» Polityka Prywatności
» Certyfikaty i Opnie
» Regulamin
» Polityka Cookies

OBSŁUGA ZAMOWIEŃ INTERNETOWYCH
12 341 43 19
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK - 09:00 DO 17:00
REKLAMACJE / ZWROTY / WYMIANA
731 931 424
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK - 8:00 DO 16:00

  * szczegóły akcji

Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Rozumiem politykę cookies - zamknij