Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Asics GT-2000 4 Black 9043

-47%wyprzedaż

289.00zł

scd ? Sugerowana cena detaliczna

549.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Waga buta [g]: 320
  • Drop [mm]: 10
  • Nawierzchnia: asfalt
  • Rodzaj stopy: pronująca
  • Przeznaczenie: treningowe

Zobacz również

Waga buta: 320 g

Drop: 10 mm

Nawierzchnia: asfalt

Rodzaj stopy: pronująca

Przeznaczenie: treningowe

Opis

  Asics zaprezentował czwartą generację modelu GT-2000, to kolejna odsłona popularnego modelu który od wielu lat towarzyszy biegaczom na całym świecie. Dedykowany biegaczom o stopie pronującej.  Przeznaczony do biegania po utwardzonych nawierzchniach. Najnowszy model powstał na podstawie doświadczeń zdobytych przy pracy nad całą serią.  Zastosowano w nim wiele nowych technologii a także sprawdzone w poprzednich modelach rozwiązania. Czwarta odsłona GT-2000 jest lzejsza od poprzednika.  Udoskonalono system stabilizacji pięty CLUTCH-COUNTER, aby zapewnić jeszcze lepszą stabilizację. Jest to bardzo lekka, zewnętrzna konstrukcja która bardzo dobrze dopasowuje się do stopy i zapewnia stabilizację pięty.  W tym modelu zastosowano charakterystyczny dla firmy sytem amortyzacji oparty na żelowych elementach w strategicznych miejscach podeszwy dlaredukcji wstrząsów i wsparcia procesu biegu. Obuwie posiada odblaskowe elementy które poprawiają bezpieczeństwo podczas treningów po zmroku. Dzięki niskiej wadze, wspaniałej wentylacji oraz zastosowaniu systemu Guidance Line który idealnie kopiuje tor ruchu ludzkiej stopy. Pozwala utrzymać stopę w odpowiedniej pozycji podczas całego biegu. Co ogranicza zmęczenie stopy i ryzyko powstania kontuzji. 

 

Impact Guidance System (I.G.S) 
Opracowany przez ASICS Impact Guidance System jest rozwiązaniem technicznym zastosowanym w budowie buta, dzięki któremu zachowana jest możliwość naturalnych ruchów stopy. System I.G.S. ułatwia zachowanie naturalnego chodu.
Light AHAR Sponge
Podeszwa zewnętrzna AHAR wykonana jest z pianki o wysokiej odporności na ścieranie. Zapewnia wysoką trwałość i komfort biegania.
3M Reflective - odblaskowy materiał produkcji firmy 3M, wykorzystywany w celu zwiększenia widoczności i bezpieczeństwa w nocy.
AHAR+ 
Cieńsza i lżejsza wersja AHAR. Umieszczana w strategicznych miejscach podeszwy zewnętrznej w celu zwiększenia trwałości przy utrzymaniu niskiej wagi.
AHAR+ 
Cieńsza i lżejsza wersja AHAR. Umieszczana w strategicznych miejscach podeszwy zewnętrznej w celu zwiększenia trwałości przy utrzymaniu niskiej wagi.
Rearfoot and Forefoot GEL® Cushioning System 
System amortyzujący ASICS Gel jest prawdopodobnie najbardziej znany spośród wszystkich technologii ASICS. Aby dostarczyć wrażenia możliwie największej absorpcji wstrząsów, jednostki Gel zostały strategicznie ulokowane w środkowej części podeszwy buta. Do systemu amortyzującego ASICS Gel używa się różnych materiałów. W zależności od funkcji jednostki Gel zawierają silikon zamknięty w poliuretanowych kapsułkach. Kształt jednostek Gel także jest precyzyjnie projektowany w zależności od specyfiki funkcji i pozycji w podeszwie buta. Neutralizuje wstrząsy fazy lądowania i wybicia, oraz wspiera proces biegu.
Removable Sockliner 
Wkładka, która może być zmieniana w celach ortopedycznych. Doskonale dostosowuje się do kształtu stopy.
California Slip Lasting 
Górna część materiału została zszyta ze wstawką EVA i łączy się z podeszwą środkową, w celu zapewnienia lepszej stabilizacji i komfortu użytkowania.
ComforDry™ Sockliner
Trzywarstwowa wkładka podeszwy, gwarantująca lepsze dopasowanie do stopy, szybszą regenerację podeszwy, optymalną cyrkulację powietrza i działająca antybakteryjnie.
SpEVA® Midsole Material
Nowy bardzo lekki i trwały materiał podeszwy środkowej odgrywa znaczącą rolę wśród technologii ASICS. SpEVA podnosi komfort i polepsza amortyzację poprzez zastosowanie trzech różnych gęstości materiału: gęstość 45 dla wysokiej amortyzacji i elastyczności podeszwy, gęstość 55 dla większej sztywności i stabilności w celu zwiększenia tempa biegu, gęstość 66 w celu zwiększenia sztywności tak, aby zminimalizować proces deformacji podeszwy. Materiał poprawia charakterystykę odbicia i obniża ryzyko pęknięcia podeszwy środkowej.
Guidance Line
Filozofia wzornicza ASICS. Konstrukcja podnosząca efektywność naturalnego chodu w całym procesie przetaczania stopy. Ta innowacyjna modyfikacja systemu ASICS I.G.S. definiuje na nowo wkład butów sportowych ASICS w rozwój dziedziny specjalistycznego obuwia do biegania. Wady postawy, zmęczenie i kontuzja są ze sobą nierozerwalnie powiązane. Nowa technologia ASICS Guidance Line została zaprojektowana tak, aby umożliwić butom harmonijne współdziałanie ze stopami zgodnie z ich naturalną linią chodu i chronić je przed kontuzjami. Skonstruowana na bazie fizycznego oddzielenia podeszwy środkowej i zewnętrznej. Guidance Line idealnie kopiuje tor ruchu ludzkiej stopy. Pozwala utrzymać stopę w odpowiedniej pozycji podczas całego biegu.
Trusstic System® 
Ekologiczny komponent znajdujący się pod częścią środkową podeszwy buta. Wspomaga kontrolę nadmiernej pronacji poprzez kombinację silnie wypoziomowanych warstw podeszwy środkowej. Obniża wagę całej konstrukcji podeszwy jednocześnie wzmacniając integralną strukturę buta.

 

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię

Opinie

Radek, 2017-10-24

Asics GT-2000 4 Black 9043

Buty bardzo komfortowe. Biegałem różne dystanse 10-20km. Choć przeznaczone z założenia na teren bardziej asfaltowy doskonale sprawują się na drogach szutrowych, a nawet górach. Zrobiłem ok. 500km. Nadmienię, że warunki górskie są ciężkie i dały butom mocno w kość, a pomimo to tyko lekkim przetarciom uległa siateczka.

ostry, 2016-12-29 | Opinia zaczerpnięta z Asics GT-2000 4 Blue 4390

Asics GT-2000 4 Blue 4390

But bardzo komfortowy. Przede wszystkim na długie trasy. Jednak cierpi na tym dynamika. Poza tym łądny i widoczny :)

Basia, 2016-06-11 | Opinia zaczerpnięta z Asics GT-2000 4 2140 Azalea

Asics GT-2000 4 2140 Azalea

Buty wykonane solidnie. Wygodne. Biegam w butach tej firmy rozmiar 40, a te musiałam zamówić 40,5, więc wypada trochę mniejszy. Co do wyglądu, w rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciu.

Inni kupili również: