Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Mizuno Wave Creation 17 Black/Green

-35%wyprzedaż

471.00zł

scd ? Sugerowana cena detaliczna

725.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Nawierzchnia: asfalt
  • Rodzaj stopy: supinująca, neutralna

Zobacz również

Nawierzchnia: asfalt

Rodzaj stopy: supinująca,neutralna

Opis

Doskonałe dopasowanie, świeta amortyzacja oraz bardzo duza dynamika, to to tylko niektóre cechy nowego modelu Creation. Buty Mizuno Wave Creation 17 przeznaczone są dla biefgaczy o stopie neutralnej, lub z lekką pronacją. Buty zaprojektowane z myślą o biegaczach długodystansowych, zapewniają doskonałe wsparcie pronacji zmęczeniowej . Dzięki zastosowaniu technologi Infinity Wave która gwarantuje niezwykłą trwałość amortyzacji i dostarcza unikalne odczucie spręzynującego biegu. Pianka U4iC znajdująca się w podeszwie środkowej jest lżejsza od używanej obecnie pianki AP+ o 30%, a utrata wagi nie odbywa się kosztem komfortu ani osiągnięć. Zewnętrzna część podeszwy z gumy X10 zapewnia doskonałą przyczepność i odporność na ścieranie.

 

Mizuno Wave
Unikalna technologia, która łączy w sobie dwie niezbędne podczas biegania funkcje: amortyzację i stabilmość. Zaprojektowana dla wszystkich typów biegaczy.
 

Dynamotion Fit
Buty, które zmieniaja sposób w jaki sie poruszasz. Dynamotion Fit wykorzystuje najnowszą technikę monitorowania każdego ruchu i technologię biometryczną. Opracowana technologia zapewnia optymalne dopasowanie cholewki do 
stopy podczas kolejnych faz kroku.

  SmoothRide
inżynieryjne podejście mające na celu zminimalizowanie negatywnych sił działających na stopę podczaskolejnych 
zmian tempa biegu. Zapewnia, że bieganie staje sie bardziej płynne.
Mizuno Intercool 
unikalny system wentylacji umiesczony na całej długości podeszwy środkowej, redukujący ciepło i wilgoć 
gromadzoną wewnątrz buta.
  AIRmesh
powłoka ta zapewnia najwyższą możliwą oddychalność i komafort wierzchniej części buta.
Pebax Rnew
konstrukcja wace została stworzona przy pomocy technologii Pebax Rnew, która powstała na bazie oleju 
roślinnego. Jest ona trwała i bardziej ekologiczna - w trakcie wytwarzania emituje mniej dwutlenku węgla, przy zachowaniu 
wszystkich cech wydajności.

PremiumInsock 
wysokiej jakości wymienne wkładki zapewniające maksimum komfortu, amortyzację i trwałość.

U4iC - NOWOŚĆ
składnik podeszwy, który w unikalny sposób pochłania drgania i amortyzuje stopę. Jest lżejszy od używanej obecnie pianki AP+ o 30%, a utrata wagi nie odbywa się kosztem komfortu ani osiągnięć.
Najbardziej trwała mieszanka gumy węglowej, która jest mniej podatna na ścieranie w obszarach najbardziej na to narażonych. Dodatkowo X10 wspiera pracę pięty, a także stabilizuje ją, dzięki czemu zachowujesz komfort i bezpieczeństwo podczas biegu.

 

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię

Opinie