Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Mizuno Wave Creation 19 Blue Silver

-35%wyprzedaż

489.00zł

scd ? Sugerowana cena detaliczna

749.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Waga buta [g]: 368
  • Drop [mm]: --
  • Nawierzchnia: asfalt
  • Rodzaj stopy: neutralna, pronująca
  • Przeznaczenie: treningowe

Waga buta: 368 g

Drop: -- mm

Nawierzchnia: asfalt

Rodzaj stopy: neutralna,pronująca

Przeznaczenie: treningowe

Opis

Mizuno Wave Creation 19 to model przeznaczony dla biegaczy o typie stopy neutralnej lub pronującej, którzy cenią sobie maksymalną amortyzację. Infinity Wave zapewnia elastyczność podeszwy, a co za tym idzie doskonałą amortyzację w trakcie biegu. Swobodę ruchów i perfekcyjne dopasowanie dzięki technologii Mizuno Dynamotion™ sprawi, ze będziesz cieszył się maksymalnym komfortem. System DynamationFit używając zaawansowanych zasad biomechaniki, przechwytuje indywidualne zasady ruchu użytkownika. Negatywne oddziaływanie na stopę zmian tempa biegu neutralizuje podeszwa SmoothRide.
 

AIRmesh

AIRmesh

Powłoka zapewniająca najwyższą możliwą oddychalność i komfort wierzchniej części buta.

Intercool

Intercool

Unikalny system wentylacji umiesczony na całej długości podeszwy środkowej, redukujący ciepło i wilgoć gromadzoną wewnątrz buta.

U4icX

U4icX

Składnik podeszwy, który w unikalny sposób pochłania drgania i amortyzuje stopę. Utrata wagi nie odbywa się kosztem komfortu ani osiągnięć.

SmoothRide

SmoothRide

Inżynieryjne podejście mające na celu zminimalizowanie negatywnych sił działających na stopę podczaskolejnych zmian tempa biegu. Zapewnia, że bieganie staje sie bardziej płynne.

Infinity Wave

Infinity Wave

Nowy poziom technologii Wave z bardziej widoczną i efektywną konstrukcją. Technologia Infinity Wave zapewnia doskonałą trwałość i bezkonkurencyjną amortyzację przez pochłanianie i rozpraszanie wstrząsów.

X10

X10

Najbardziej trwała mieszanka gumy węglowej, która jest mniej podatna na ścieranie w obszarach najbardziej na to narażonych. Dodatkowo X10 wspiera pracę pięty, a także stabilizuje ją, dzięki czemu zachowujesz komfort i bezpieczeństwo podczas biegu.

DynamotionFit

DynamotionFit

Buty, które zmieniaja sposób w jaki sie poruszasz. Dynamotion Fit wykorzystuje najnowszą technikę monitorowania każdego ruchu i technologię biometryczną. Opracowana technologia zapewnia optymalne dopasowanie cholewki do stopy podczas kolejnych faz kroku.

PBAX Rnew

PBAX Rnew

Konstrukcja Wave została stworzona przy pomocy technologii Pebax Rnew?. Technologia ta powstała na bazie oleju roślinnego Jest ona trwała i ekologiczna ? w trakcie wytwarzania emituje mniej dwutlenku węgla, jednocześnie zachowuje wszystkie cechy wydajności.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Dominik C., 2018-08-05

Mizuno Wave Creation 19 Blue Silver

Super buty do biegania po asfalcie i nie tylko, polecam wszystkim, którzy cenią sobie wysoka jakość.

Adam, 2018-07-01

Mizuno Wave Creation 19 Blue Silver

Buty dosyć sztywne , używam do biegania w terenie górskim. Dobrze trzymają stopę, Na stadion nie polecam.

modelbouwer, 2018-06-30

Mizuno Wave Creation 19 Blue Silver

Świetne buty, dobrze amortyzują na różnych terenach, dobrze trzymają stopę mam w nich zrobione około 1800 km