Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Mizuno Wave Hitogami 4 Green Orange

-33%wyprzedaż

319.00zł

scd ? Sugerowana cena detaliczna

479.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Waga buta [g]: 221
  • Drop [mm]: 4
  • Nawierzchnia: asfalt
  • Rodzaj stopy: neutralna
  • Przeznaczenie: startowe

Waga buta: 221 g

Drop: 4 mm

Nawierzchnia: asfalt

Rodzaj stopy: neutralna

Przeznaczenie: startowe

Opis

Będąc uosobieniem japońskich wyścigów, Wave Hitogami 4 to broń prędkości. Ten męski but treningowy przeznaczony jest dla biegacza, który podczas zwykłego dnia treningowego, chce poczuć się jak na zawodach. Wydmuchiwana guma w przedniej części podeszwy zapewnia lepszą trwałość, miękkość i przyczepność. Podeszwa środkowa U4ic zapewnia niesamowity stosunek amortyzacji do wagi buta, a obnizony drop zapewnia doskonały kontakt z podłozem. Wave Hitogami to lekki, elastyczny i wydajny męski but treningowy. 


 


AIRmesh

AIRmesh

Powłoka zapewniająca najwyższą możliwą oddychalność i komfort wierzchniej części buta.

Intercool

Intercool

Unikalny system wentylacji umiesczony na całej długości podeszwy środkowej, redukujący ciepło i wilgoć gromadzoną wewnątrz buta.

U4icX

U4icX

Składnik podeszwy, który w unikalny sposób pochłania drgania i amortyzuje stopę. Utrata wagi nie odbywa się kosztem komfortu ani osiągnięć.

Wave

Wave

Unikalna technologia, która łączy w sobie dwie niezbędne podczas biegania funkcje: amortyzację i stabilmość. Zaprojektowana dla wszystkich typów biegaczy.

SmoothRide

SmoothRide

Inżynieryjne podejście mające na celu zminimalizowanie negatywnych sił działających na stopę podczaskolejnych zmian tempa biegu. Zapewnia, że bieganie staje sie bardziej płynne.

X10

X10

Najbardziej trwała mieszanka gumy węglowej, która jest mniej podatna na ścieranie w obszarach najbardziej na to narażonych. Dodatkowo X10 wspiera pracę pięty, a także stabilizuje ją, dzięki czemu zachowujesz komfort i bezpieczeństwo podczas biegu.

DynamotionFit

DynamotionFit

Buty, które zmieniaja sposób w jaki sie poruszasz. Dynamotion Fit wykorzystuje najnowszą technikę monitorowania każdego ruchu i technologię biometryczną. Opracowana technologia zapewnia optymalne dopasowanie cholewki do stopy podczas kolejnych faz kroku.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Grzegorz W., 2018-03-28

Mizuno Wave Hitogami 4 Green Orange

Bardzo lekki, dynamiczny but na zawody i szybkie treningi.