Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Mizuno Wave Rider 22 Surf The Web / White / Green Gecko

-35%Wyprzedaż

389.00zł

scd ? Sugerowana cena detaliczna

599.99zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

 • Waga buta [g]: 275
 • Drop [mm]: 12
 • Nawierzchnia: asfalt
 • Rodzaj stopy: neutralna
 • Przeznaczenie: treningowe

Waga buta: 275 g

Drop: 12 mm

Nawierzchnia: asfalt

Rodzaj stopy: neutralna

Przeznaczenie: treningowe

Opis

Mizuno Wave Rider 22 to męskie buty do treningów. Świetnie sprawdzają się na twardych nawierzchnia jak aswalt lub betonowe chodniki. Skonstruowane specjalnie dla biegaczy o stopach neutralnych. W najnowszej wersji 22, głównie została przeprojektowana cholewka buta, przy zachowaniu sprawdzonych rozwiązań podeszwy, która była stosowana w poprzednich edycjach Cholewka wykonana jest z siatki, dzięki której Ridery utrzymują odpowiednią wymianę powietrza, zapewniając komfort podczas długich treningów. Zastosowany system DynamotionFit dopasowuje but do kształtu stopy utrzymując ją we właściwej pozycji. Dla zapewnienia dodatkowej cyrkulacji powietrza został zamieszczony w podeszwie buta dodatkowy system wentylacji.

Podeszwa zewnętrzna została wykonana w technologii Mizuno Wave, która daje amortyzację, ale jednocześnie dba o stabilizację zapewniając pewność i kontrolę ruchu. Zachowuje ona pewne poczucie twardości, które jest celowym zabiegiem, aby uzyskać większą siłę wybicia i zwrot energii. Zastosowane w tym modelu pianki U4iC oraz U4iCX mają na celu pochłonięcie drgań wywołanych zderzeniem z podłożem oraz zwiększenie dynamiki wybicia. Całość została osadzona na wytrzymałej podeszwie zewnętrznej wykonanej w technologii X10. Bardzo trwała mieszanka gumy węglowej umieszczonej pod piętą, odpornej na ścieranie. Z przodu buta, miękka dmuchana guma zapewnia doskonałą przyczepność.
 
 
 • przewiewna, technologiczna siateczka na całej długości
 • doskonałe dopasowanie, DynamotionFit
 • miękka wymienna wkładka
 • Mizuno Wave, amortyzuje oraz stabilizuje
 • systemy U4iC oraz U4iCX pochłaniają wstrząsy oraz zapewniają dynamikę biegu
 • SmoothRide to inżynieryjne rozwiązanie zapewnia płynne przejście przy zmianie tempa
 • Pebax, konstrukcja maksymalizująca zwrot energii przy przetoczeniu
 • świetna przyczepność na twarde nawierzchnie
 • technologia X10, odporność na ścieranie


Mizuno - obuwie męskie
EURCMUSUK
392576
4025.57.56.5
40.52687
4126.58.57.5
422798
42.527.59.58.5
4328109
4428.510.59.5
44.5291110
4529.511.510.5
46301211
46.530.512.511.5
47311312
48.5321413
49331514


AIRmesh

AIRmesh

Powłoka zapewniająca najwyższą możliwą oddychalność i komfort wierzchniej części buta.

U4icX

U4icX

Składnik podeszwy, który w unikalny sposób pochłania drgania i amortyzuje stopę. Utrata wagi nie odbywa się kosztem komfortu ani osiągnięć.

SmoothRide

SmoothRide

Inżynieryjne podejście mające na celu zminimalizowanie negatywnych sił działających na stopę podczaskolejnych zmian tempa biegu. Zapewnia, że bieganie staje sie bardziej płynne.

Infinity Wave

Infinity Wave

Nowy poziom technologii Wave z bardziej widoczną i efektywną konstrukcją. Technologia Infinity Wave zapewnia doskonałą trwałość i bezkonkurencyjną amortyzację przez pochłanianie i rozpraszanie wstrząsów.

X10

X10

Najbardziej trwała mieszanka gumy węglowej, która jest mniej podatna na ścieranie w obszarach najbardziej na to narażonych. Dodatkowo X10 wspiera pracę pięty, a także stabilizuje ją, dzięki czemu zachowujesz komfort i bezpieczeństwo podczas biegu.

DynamotionFit

DynamotionFit

Buty, które zmieniaja sposób w jaki sie poruszasz. Dynamotion Fit wykorzystuje najnowszą technikę monitorowania każdego ruchu i technologię biometryczną. Opracowana technologia zapewnia optymalne dopasowanie cholewki do stopy podczas kolejnych faz kroku.

PBAX Rnew

PBAX Rnew

Konstrukcja Wave została stworzona przy pomocy technologii Pebax Rnew?. Technologia ta powstała na bazie oleju roślinnego Jest ona trwała i ekologiczna ? w trakcie wytwarzania emituje mniej dwutlenku węgla, jednocześnie zachowuje wszystkie cechy wydajności.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie