Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Under Armour Speedform Gemini 2 Blue

-40%wyprzedaż

360.00zł

scd ? Sugerowana cena detaliczna

599.95zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Waga buta [g]: 295
  • Drop [mm]: 8
  • Nawierzchnia: asfalt
  • Rodzaj stopy: neutralna, supinująca
  • Przeznaczenie: treningowe

Waga buta: 295 g

Drop: 8 mm

Nawierzchnia: asfalt

Rodzaj stopy: neutralna,supinująca

Przeznaczenie: treningowe

Opis

 Kolejna odsłona popularnego modelu Gemini. W porównaniu do poprzednika zastosowano lepszą stabilizację pięty. Zewnętrzna konstrukcja stabilizująca stopę jest nieco wyższa niż w poprzednim modelu. Dzięki temu zabiegowi but zapewnia jeszcze większą stabilizację i minimalizuje ryzyko kontuzji. Sprawdzona technologia Charged Cushioning znana z poprzedniego modelu pochłania energię podczas lądowania stopy i przetwarza ją  w energię odbicia. Materiał łączony ultradźwiękami, dzięki czemu wykluczono występowanie grubych szwów które mogły powodować obtarcia. Zapiętek bezszwowy. Obuwie zapewnia wspaniałą wentylację a dla poprawy bezpieczeństwa wyposażono je w elementy odblaskowe. Podeszwa zewnętrzna to połączenie niskiej wagi ze wspaniałą wytrzymałością.

Charged Cushioning

to zaawansowana technologia, która pochłania energię podczas lądowania stopy i przetwarza ją  w energię odbicia. Zwiększa elastyczność ruchu i komfort podczas biegu. Sprawia, że trenujesz bardziej efektywnie, dzięki czemu jesteś w stanie przełamywać własne bariery

 

Model Gemini ma nieco zaniżoną rozmiarówkę, prosimy o wybieranie rozmiaru o połowę większego.

 

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię

Opinie

Jurand, 2017-04-19 | Opinia zaczerpnięta z Under Armour Speedform Gemini 2 White

Under Armour Speedform Gemini 2 White

Super wygodne buty, które przy wysokim podbiciu i szerokiej stopy nic-a-nic nie uwierają. Używam od miesiąca i nawet przy śniegu jak dzisiaj i nieco grubszych skarpetach nie ma problemu. Biały kolor z przodu lubi się czasem brudzić, ale to chyba jedyny `minus` jaki można tu wskazać. Jak nie biegasz w błocie to nie ma problemu.

Inni kupili również: