Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Under Armour Threadborne Slingflex Red

-47%wyprzedaż

279.00zł

scd ? Sugerowana cena detaliczna

529.95zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Drop [mm]: 10
  • Nawierzchnia: asfalt
  • Waga buta [g]: 287
  • Rodzaj stopy: neutralna
  • Przeznaczenie: treningowe

Waga buta: 287 g

Drop: 10 mm

Nawierzchnia: asfalt

Rodzaj stopy: neutralna

Przeznaczenie: treningowe

Opis

 Zastosowana przy tworzeniu cholewki technologia Threadborne ™ umozliwia oddychające dopasowanie. Wnętrze buta zbudowane z miękkiej, wygodnej wyściółki zapewni Ci maksymalną wygodę nawet podczas najdłuższych biegów. Pomiędzy cholewką a podeszwą, umieszczona została pianka Micro G®, która dostosowuje się do kształtu stopy, zapewniając doskonałą amortyzację i dopasowanie. Podeszwa z kauczuku naturalnego, zapewnia większą wytrzymałość i mniejszą wagę. Dwuczęściowa podeszwa środkowa zwiększa elastyczność ruchu i komfort podczas biegu. Zaawansowana technologia Charged Cushioning®, pochłania energię podczas lądowania stopy i przetwarza ją w siłę odbicia. Model idealny dla biegaczy szukających lekkości i komfortu.

Threadborne

Threadborne

Technologia Threadborne oparta na opatentowanej metodzie łączenia przedy i mikro włókien. Dzięki innowacyjnym właściwościom materiałów zapewniona zostaje maksymalna wydajność i komfort.

Charged Cushoning

Charged Cushoning

Zaawansowana technologia, która pochłania energię podczas lądowania stopy i przetwarza ją w siłę odbicia. Dwuczęściowa podeszwa śodkowa zwiększa elastyczność ruchu i komfort podczas biegu. Sprawia, że trening jest bardziej efektywny.

Micro G

Micro G

Zamknięta pomiędzy cholewką a podeszwą ultra-czuła i amortyzująca pianka Micro G® oddaje energię z mocą jakiej jeszcze nie doświadczyłeś. Nie zapomnij: Technologia UA Micro G® jest wiele lżejsza i wydajniejsza niż tradycyjne pianki.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie