Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Suunto Spartan Ultra Black (HR) - Tester

Suunto Spartan Ultra Black (HR) - TesterSuunto Spartan Ultra Black (HR) - TesterSuunto Spartan Ultra Black (HR) - Tester

15.00zł

scd ? Sugerowana cena detaliczna

40.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Opis

Przetestuj pulsometr/GPS

Umożliwiamy Wam sprawdzenie pulsometrów oraz zegarków z GPS przed zakupem. 
Aby być w 100% pewnym iż dokonujemy trafnego wyboru zegarka, spełniającego wszystkie nasze wymagania, najlepiej przetestować go podczas ulubionej aktywności. 
Wybierz pulsometr / zegarek GPS (max 1szt) i wypożycz go na 4 dni – w tym czasie sprawdź czy spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.

REGULAMIN:

  1. Jednorazowo można wypożyczyć max 1 zegarek.
  2. Koszt wypożyczenia wynosi 15zł (obejmuje dezynfekcję pasa napiersiowego).
  3. Dostawa trwa zwykle od 2 do 8 dni (zależy od tego czy zegarek jest na stanie czy wypożyczony).
  4. Zegarek wypożyczasz na 4 dni (np. jeśli dostałeś go w poniedziałek to odsyłasz w czwartek). Przekroczenie czasu wypożyczenia skutkuje potrąceniem dodatkowej kwoty z wpłaconej kaucji. Za każdy następny dzień pobieramy dodatkowe 10 zł.
  5. Do ceny wypożyczenia należy dodać koszt odesłania zegarka. My zamówimy kuriera po odbiór. Prosimy tylko o przygotowanie (spakowanie) zegarka do wysyłki.
  6. Na czas wypożyczenia należy wpłacić kaucje w wysokości 50% nowego zegarka (50% od wartości zegarka przed przeceną).
  7. Kaucja zwracana jest do 7 dni od czasu odebrania przez nas przesyłki z zegarkiem.

PAMIĘTAJ! Odsyłając zegarek i przekazując przesyłkę kurierowi, koniecznie musisz otrzymać kopię listu przewozowego lub nr listu przewozowego z datą nadania i podpisem kuriera!


Klient ponosi odpowiedzialność za ponad normalne zużycie sprzętu, zniszczenie i zdekompletowanie sprzętu. Wysokość szkody ustala wypożyczalnia w oparciu o wartość braków lub cenę naprawy. W przypadku zwrócenia sprzętu uszkodzonego lub niekompletnego Klient upoważnia wypożyczalnię do zatrzymania kaucji w części stosownej do uszkodzenia lub braku.
SERIA SUNTO SPARTAN

Długo oczekiwana nowa generacja zegarków multisportowych Suunto. Na rozwiązanie Suunto Spartan dla sportowców multisportowych i podróżników składają się zegarki GPS Spartan Ultra oraz Spartan Sport GPS, odnowiona usługa Suunto's Movescount.com oraz aplikacje smartfonowe do iPhone'a i Androida.
Wszechstronny, niezawodny i w pełni odpowiadający najnowszym trendom zegarek sportowy. Bez względu na to jak szerokie są Twoje zainteresowania zegarek Suunto Spartan Ultra HR zapewni Ci wsparcie, pozwoli planować, analizować, a także chwalić się osiągnięciami w serwisach społecznościowych. Biegasz, pływasz, jeździsz na rowerze, a może kochasz góry i dużo wędrujesz? Z zegarkiem Suunto Spartan Ultra masz wszystko pod kontrolą - wiesz kiedy zwolnić, kiedy przyspieszyć, a realizując pasje outdoorowe przewidujesz warunki atmosferyczne. Korzystając z aplikacji Suunto Movescount App na smartfonie, sprawdzasz aktualne połączenia, wiadomości i powiadomienia bezpośrednio na zegarku Suunto Spartan Ultra, bez konieczności przerywania treningu. Dzięki Suunto Movescount App możesz udostępniać swoje aktywności znajomym w serwisach społecznościowych. Za jednym kliknięciem możesz nagrać film Suunto na podstawie swojej trasy oraz udostępnić swoją przygodę znajomym. Za pomocą Suunto Movie dokonasz wizualizacji trasy na mapie 3D, która zawiera kluczowe pomiary. Masz również możliwość zapisywania swoich przygód za pomocą zdjęć tworząc archiwum swoich aktywności.

 

Kolorowy ekran dotykowy zoptymalizowany do użytku w terenie

Zegarki Suunto Spartan są wyposażone w najnowocześniejszy kolorowy, dotykowy wyświetlacz z szerokim kątem widzenia, który jest bardzo czytelny w terenie, nawet w pełnym słońcu. Ekran dotykowy jest zoptymalizowany tak, by nie przeszkadzały mu zakłócenia pochodzące z zewnątrz, a w razie potrzeby można go zablokować całkowicie. Podczas ćwiczeń zegarki można obsługiwać przy pomocy trzech przycisków.

Do 26 godzin pracy baterii w trybie treningowym z GPSem.

Idealny na wymagające przygody Suunto Spartan Ultra posiada baterię zapewniającą do 26 godzin pracy w trybie treningowym oraz dokładne śledzenie trasy za pomocą GPSu. Lekki Suunto Spartan Sport wyposażony jest w baterię zapewniającą czas pracy do 16 godzin w trybie treningowym z GPSem. Możesz sam kontrolować czas pracy baterii w obu zegarkach.


Dostępne opcje dokładności pomiarów GPS:
• Best:   tempo ustalania co ok. 1 sek. z pełną mocą
• Good: tempo ustalania co ok. 1 sek. z niską mocą
• OK:     tempo ustalania co ok. 60 sek. z pełną mocą

W trybie Best zegarek używa pełnej mocy GPS przez cały czas. W trybie pełnej mocy odbiornik GPS może odfiltrowywać zakłócenia i najlepiej ustalić pozycję. Owocuje to najwyższą dokładnością śledzenia, ale także w największym stopniu zużywa baterię. W trybie Good pozycja GPS jest także ustalana co sekundę, ale z mniejszą dokładnością, ponieważ odbiornik GPS nie pracuje w trybie pełnej mocy przez cały czas. Między określeniami pozycji odbiornik GPS przechodzi na krótki czas do trybu energooszczędnego, co zilustrowano poniżej.

graph

Wydłuża to czas pracy baterii, ale skraca czas określenia pozycji GPS i filtrowania zakłóceń. Śledzenie pozycji nie jest więc tak dokładne jak w trybie Best. 

Funkcje przygody

Podczas sportowych przygód zegarki Suunto Spartan oferują bogate funkcje nawigacji po trasie, w tym widok nawigacji* i cyfrowy kompas, który poprowadzi Cię w nowym terenie. Dodatkowo, dzięki FusedAlti™, Suunto Spartan Ultra podaje precyzyjnie wysokość barometryczną.

Bezkonkurencyjna wytrzymałość

Szafirowe szkło, pierścień z tytanu lub stali nierdzewnej oraz wodoszczelność do 100 m (300 stóp) sprawiają, że Suunto Spartan Ultra wytrzyma każde wyzwanie i jest gotowy na każdą przygodę. Suunto Spartan Sport o zgrabnym, inspirowanym wyczynowym sportem designie, jest wyposażony w kryształowe szkło, pierścień ze stali nierdzewnej oraz zapewnia wodoszczelność do 100 m (300 stóp). Zegarki Spartan Ultra i Spartan Sport są produkowane ręcznie w Finlandii

80 dyscyplin sportowych do wyboru

Z 80 zdefiniowanymi trybami sportowymi zegarki Suunto Spartan są gotowe do niemalże każdego rodzaju aktywności, od razu po wyjęciu z pudełka. Zegarki Spartan podają informacje właściwe dla danej dyscypliny, wyświetlając je na wiele różnych sposobów podczas treningów sportów takich jak bieganie, jazda na rowerze, pływanie, triatlon lub innych aktywności, jak na przykład wycieczki górskie i skitouring. Zaprojektowane specjalnie dla celów sportowych wyświetlacze podają dokładne informacje, odpowiednio do uprawianej dyscypliny.Dla najbardziej popularnych dyscyplin, takich jak bieganie i jazda na rowerze, dostępne są dedykowane tryby sportowe m.in. biegi interwałowe, biegi z przeszkodami lub na bieżni. Przykładowo, przy bieganiu interwałowym możesz zobaczyć na ekranie z okrążeniami swoje ostatnie czasy interwałów wraz z przeciętnym tętnem

Dokładne pomiary sportowe

Zegarki Spartan dokładnie mierzą m.in. tempo, prędkość, dystans, wysokość, tętno i kalorie i oraz zapewniają wsparcie w pomiarze mocy biegowej i pedałowania, wraz z informacją o kadencji (wymagane zewnętrzne mierniki mocy). Oczywiście, Suunto Spartan posiada również funkcje przydatne w pływaniu, takie jak tempo pływania, liczenie pociągnięć oraz SWOLF.Pomiar tętna na nadgarstku zostanie wprowadzony do Suunto Spartan Sport w tym roku

Rób postępy porównując swoje wyniki do grupy odniesienia

Aby ocenić rezultaty, porównuj swoje najlepsze wyniki z danego roku lub od początku treningów z wynikami grup odniesienia. Na przykład możesz porównać swój rekord na akwenie otwartym, na dystansie 1900 m i sprawdzić czy jesteś w pierwszych 20% grupy odniesienia i o ile musisz być szybszy, by znaleźć się w pierwszych 10%.Suunto Movescount dostarczy Ci informacji o tym, jaki typ treningu wybierają inni, na przykład Twoi rówieśnicy, aby osiągać wyznaczone cele. Porównuj swoje wyniki z wynikami osób, które mają podobne cele treningowe – na przykład maraton poniżej 4 godzin – i zobacz jak faktycznie przygotowują się inni

Coaching p2p

Teraz możesz udostępnić swojemu trenerowi dziennik treningów Suunto Movescount, tak aby widział Twoją historię treningów i miał do nich dostęp. Na podstawie tych informacji trener może udzielać Ci rad online i tworzyć plany treningowe, z których będziesz mógł korzystać podczas aktywności jeśli pobierzesz je na swój zegarek. Połącz się z Suunto Movescount i zacznij działać

Odkryj nowe trasy za pomocą map atrakcyjności

Użyj map atrakcyjności w serwisie Suunto Movescount i aplikacji Suunto Movescount App, aby znaleźć najpopularniejsze miejsca do biegania, jazdy, pływania, narciarstwa itp. Mapy atrakcyjności dla ponad 15 dyscyplin sportowych pokazują trasy, z których najczęściej korzysta społeczność Suunto Movescount na całym świecie, w oparciu o miliony wpisanych aktywności Move.

Możesz planować swoje trasy w serwisie Suunto Movescount, korzystając ze szczegółowych map topograficznych. Skorzystaj z mapy atrakcyjności lub wybierz własną trasę. Połącz się z kompatybilnym zegarkiem sportowym Suunto i korzystaj z nawigacji na trasie
 

 

SUNTO SPARTAN ULTRA

PRZYGODOODPORNY
- wodoodporność 100m
- czas pracy: 18h z GPSem co 1 sek. w najwyższej dokładności; 26h z GPSem co 1 sek. w trybie oszczędzania energii w dobrej dokładności
- kolorowy, dotykowy ekran 
- trzy fizyczne przyciski
- GPS/GLONASS
- FusedAlti™ połączenie pomiaru wysokości z GPS i barometru
- kompas z kompensacją nachylenia
SPORTOWY DORADCA
- pomiar tętna z obliczaniem spalonych kalorii i Peak Training Effect
- Suunto FusedSpeed™ najdokładniejszy pomiar tempa
- wsparcie dla przeszło 80 dyscyplin sportowych z wyścigami i interwałami
- tryb triathlon i multisport
- Bieganie: pomiar w czasie rzeczywistym okrążeń, tempa i tętna (opcjonalnie)
- kompatybilny z miernikiem mocy dla biegaczy Stryd (opcjonalnie)
- Funkcje rowerowe: pomiar w czasie rzeczywistym okrążeń, pedkości, tętna i mocy
- Kompatybilny z Suunto Bike Sensor i miernikami mocy BLE (opcjonalnie)
- Pływanie w basenie i otwartych akwenach: automatyczne interwały i pomiar tętna (opcjonalnie)
- miesięczne podsumowania, historie treningów i aktywności*
- oblicza czas odpoczynku i regeneracji przed wyścigiem, treningiem itp. *
- osobiste rekordy w danym sporcie, na danym dystansie, wysokości itp.
- narzędzia do planowania z treningami**
SIŁA SPOŁECZNOŚCI
- osoboiste rekordy, treningi, porównania z Twoją grupą*
- treningi Peer-to-peer*
- odkrywaj nowe trasy iszlaki oraz planuj własne*, wyślij je do zegarka i nawiguj
NA CODZIEŃ
- ustawiane cyferblaty
- monitoring aktywności 24/7
- języki menu: EN, CS, DA, DE, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PL, PT, RU, SV, ZH
- kompatybilność Suunto Spartan z Bluetooth Smart 

WZBOGACAJ, PRZEŻYWAJ i DZIEL SIĘ
- utrwalaj swoje aktywności Move z aktualnym tempem, dystansem i innymi danymi***
- stwórz Suunto Movie swojej aktywności Move na mapie 3D z kluczowymi pomiarami i obrazami***
- dziel się swoimi doświadczeniami natychmiast w mediach społecznościowych*
- obserwój przygody znajomych w aplikacji Suunto Movescount*

 

 

Polska instrukcja obsługi

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Buty do biegania, ubrania i inne wymagają oceny - bądź pierwszy i oceń je w naszym sklepie - podziel się swoją opinią na temat sprzętu do biegania.