Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

-17%Wyprzedaż

489.00zł

scd ? Sugerowana cena detaliczna

590.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

 • Właściwości: GPS, monochromatyczny wyświetlacz

Zobacz również

169.00zł   265.00zł

129.00zł   199.00zł

Opis

Zegarek do biegania Polar M400 czarny

Zegarek sportowy z funkcją GPS. Stylowy towarzysz treningu z wbudowanym GPS i całodobowym pomiarem aktywności.

Zaawansowane funkcje treningowe, wbudowany GPS, a także możliwość monitorowania całodobowej aktywności.

Zegarek do biegania Polar M400 czarny bez nadajnika na klatkę piersiową - w zestawie:

 • Komputer treningowy Polar M400
 • Kabel USB
 • Instrukcja obsługi Polar M400

Funkcje pomiaru wysiłku

 • Konfigurowalne limity stref tętna - Limity stref tętna można ustawić na trzy sposoby: wybrać domyślne strefy, które są obliczane na podstawie tętna maksymalnego; wprowadzić je samodzielnie lub wybrać strefy określone na podstawie wartości progowych.
 • HRmax (wprowadzone przez użytkownika)
 • HRmax (na podstawie wieku) - Najwyższa liczba uderzeń serca na minutę (bpm) podczas największego wysiłku fizycznego. Aby wstępnie oszacować maksymalne tętno, odejmij swój wiek od liczby 220. Wskaźnik HRmax jest przydatny do określania intensywności treningu w taki sam sposób jak w przypadku stref intensywności. Niektóre produkty firmy Polar określają tętno maksymalne, przeprowadzając Polar Fitness Test (zob. HRmax (na podstawie Polar Fitness Test)).
 • Polar Fitness Test
 • Polar OwnCal ® – Inteligentny licznik kalorii - Najdokładniejszy licznik spalanych kalorii dostępny na rynku. Pozwala określić liczbę kalorii spalonych podczas treningu w oparciu o Twoją masę ciała, wzrost, wiek, płeć i intensywność aktywności fizycznej. Inteligentny licznik kalorii jest dostępny w monitorach pracy serca i monitorach aktywności fizycznej.
 • Strefy bazujące na tętnie z alarmem dźwiękowym i wizualnym - Możesz zdefiniować strefy dla sesji treningowych w oparciu o tętno, co pomoże określić właściwą intensywność treningu. Jeśli osiągniesz wartości spoza aktualnej strefy, komputer treningowy poinformuje Cię o tym alarmem dźwiękowym i wizualnym.
 • Automatycznie ustawiane limity HR (bpm / %) na podstawie wieku - Komputer treningowy automatycznie określa limity tętna zależnie od maksymalnego tętna, wyznaczonego na podstawie wieku (220 minus wiek), dzięki czemu trening jest bezpieczny i efektywny. Limity są podawane jako liczba uderzeń serca w ciągu minuty (bpm) lub jako procentowa wartość tętna maksymalnego (%). Zobacz także część „Ręcznie ustawiane limity”.
 • Średnie, minimalne i maksymalne tętno z treningu
 • Tętno - bpm / % - Pomiar tętna pozwala na określenie intensywności pracy serca. Tętno może być wyrażone jako liczba uderzeń na minutę (bpm) lub jako procentowa wartość tętna maksymalnego (%).
 • Strefy tętna - Strefy tętna pozwalają w prosty sposób wybrać i monitorować intensywność treningu i ćwiczyć według programów opartych na tętnie. Domyślne strefy tętna są określone na podstawie procentowej wartości Twojego maksymalnego tętna (HRmax) i opisywane są jako: bardzo lekka (50–60% HRmax), lekka (60–70% HRmax), umiarkowana (70–80% HRmax), ciężka (80–90% HRmax) i maksymalna (90–100% HRmax). Możesz także określić swoje własne strefy tętna.
 • Rezultat treningu - Informacje zwrotne wyświetlane niezwłocznie po zakończeniu treningu zmotywują Cię do dalszej pracy. Jeśli chcesz wiedzieć, jaki jest wpływ poszczególnych treningów na Twój organizm, funkcja ta poda Ci wszystkie wymagane informacje. Po każdej sesji wyświetlane jest krótkie podsumowanie, a szczegółowe dane zapisywane są w pliku treningowym lub są przesyłane na serwis internetowy, celem jeszcze pełniejszej analizy.
 

 Funkcje aktywności

 • Całodobowy pomiar aktywności - Całodobowy pomiar aktywności rejestruje Twoją codzienną aktywność na różnych poziomach intensywności – bez przerwy, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Liczy również pokonane kroki i spalone kalorie.
 • Cel związany z aktywnością - Wyświetl swój dzienny cel związany z aktywnością i wskazówki, które pomogą Ci go osiągnąć. Dzienny cel jest określany na podstawie Twoich danych osobowych i wybranego poziomu aktywności. Pasek aktywności wypełnia się w ciągu dnia w miarę wykonywania ćwiczeń. Dzięki przydatnym wskazówkom, takim jak „idź na 50-minutowy spacer lub pobiegaj przez 20 minut”, możesz wybrać sposób, w jaki chcesz osiągnąć założony na dany dzień cel. Szybciej realizuj cele, wykonując bardziej intensywne ćwiczenia, lub wybierz umiarkowane tempo, w którym ćwiczenia rozłożone są na dłuższy czas. Więcej wskazówek dotyczących osiągania celów związanych z aktywnością można znaleźć w aplikacji mobilnej i serwisie internetowym Polar Flow.
 • Kroki i dystans - Urządzenie liczy kroki zrobione w ciągu dnia. Liczba kroków jest szacowana na podstawie częstotliwości, intensywności i regularności ruchów nadgarstka. Aplikacja mobilna Polar Flow pokazuje także dystans obliczony na podstawie liczby kroków.
 • Czas aktywności - Czas aktywności pokazuje łączny czas ćwiczeń o niskiej, średniej i wysokiej intensywności. W aplikacji mobilnej i serwisie internetowym Polar Flow możesz również zobaczyć czas spędzony na treningu w poszczególnych strefach intensywności.
 • Czas i jakość snu - Wymagana ilość snu i odpoczynku to bardzo indywidualne wskaźniki, które są zależne od kilku czynników, takich jak obciążenie treningowe, stres, kondycja fizyczna i indywidualne różnice. Aplikacja mobilna i serwis internetowy Polar Flow podadzą Ci informacje na temat czasu i jakości Twojego snu. Analizując swój sen, możesz zobaczyć, jaki wpływ mają na niego wszelkie zmiany w Twoim codziennym życiu i odnaleźć równowagę pomiędzy odpoczynkiem, aktywnością i treningiem.
 • Korzyści z aktywności - Funkcja Korzyści z aktywności dostarcza informacji na temat profitów płynących z aktywności danego dnia, tygodnia i miesiąca, a także efektów długotrwałego siedzenia. Większa aktywność fizyczna przekłada się na większe korzyści dla zdrowia. Sprawdź swoje postępy w aplikacji mobilnej Polar Flow lub wyświetl szczegółowe informacje dotyczące pozytywnego wpływu na zdrowie w serwisie internetowym Polar Flow.
 • Poziomy intensywności - Urządzenie Polar monitoruje Twoją codzienną aktywność na pięciu różnych poziomach intensywności: odpoczynek, siedzenie, niski, średni i wysoki. Sprawdź swoją aktywność w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej Polar Flow. Możesz również porównywać różne poziomy intensywności: im wyższy poziom, tym szybciej osiągniesz swój cel. Znajdź przykłady czynności o małej, średniej i dużej intensywności w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej Polar Flow.
 • Powiadomienie o braku aktywności - Siedzenie przez długi czas niekorzystnie wpływa na zdrowie, nawet w dni, w które trenujesz i dostarczasz organizmowi wystarczającą dawkę aktywności. Siedzenie ma negatywny wpływ na krążenie krwi, przemianę materii, wydatek energetyczny i gotowość organizmu do treningu. Urządzenie przypomina o tym, aby wstać po 55 minutach siedzenia i pomaga połączyć aktywność z codziennymi obowiązkami. Po godzinie siedzenia wyświetlone zostanie powiadomienie o braku aktywności, które będzie widoczne w aplikacji i serwisie internetowym Flow. Rozpoznaj wzorce swojej codziennej aktywności i znajdź sposób, aby prowadzić zdrowszy tryb życia.

Funkcje treningowe

 • Najlepsze wyniki - Zapisuje najlepsze wyniki i powiadamia Cię, kiedy pobijesz swój rekord.
 • Sygnalizacja dźwiękowa - Podczas treningu urządzenie emituje sygnały dźwiękowe, powiadamiając Cię, że musisz zwolnić lub przyspieszyć, aby osiągnąć zaplanowane cele treningowe.
 • Timer interwałów - W oparciu o dystans lub czas możesz ustawić dwa timery dla dowolnych ćwiczeń interwałowych.
 • Treningi interwałowe z podpowiedziami – oparte na tętnie / dystansie - Stwórz trening interwałowy oparty na czasie, tętnie lub dystansie, a otrzymasz podpowiedzi i wskazówki w trakcie jego wykonywania.
 • Ręczne i automatyczne okrążenia
 • Profile sportowe (edytowalne) - Funkcja umożliwia dodanie wszystkich ulubionych sportów, które uprawiasz i skonfigurowanie ustawień dla każdego z nich. Przykładowo, możesz ustawić poszczególne ekrany – wybrać jakie dane mają być wyświetlane podczas treningu: tętno, prędkość, dystans lub inne, w zależności od Twoich upodobań oraz wymagań treningowych. Funkcja automatycznie wykrywa dodane przez Ciebie sensory. Możesz skonfigurować  do 20 profili sportowych
 • ZonePointer
 • Konfiguracja wyświetlacza - Możesz tak skonfigurować komputer treningowy, aby na wyświetlaczu przedstawiane były te informacje, których potrzebujesz w czasie sesji treningowej. Wyświetlacz można skonfigurować z poziomu komputera.
 • ZoneLock - Funkcja ZoneLock pozwala zachować określoną intensywność ćwiczenia. Możesz wybrać blokadę strefy przed rozpoczęciem treningu lub w jego trakcie – wystarczy wtedy nacisnąć przycisk, gdy zaczniesz już ćwiczyć z określoną intensywnością.

Funkcje dostępne w serwisie internetowym Polar Flow

 • Krokomierz - Funkcja liczy kroki zrobione w ciągu dnia, co pozwala łatwo określić dzienne cele związane z aktywnością. Zalecana liczba kroków wynosi minimum 10 000 dziennie.
 • Zaawansowana analiza treningu - Możesz łatwo przeanalizować każdy szczegół Twojego treningu, poznać dokładniej swoje ćwiczenia i dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu.
 • Podgląd mapy - Korzystanie z sensora GPS podczas treningu pozwala na odtworzenie przebytej trasy na mapie. Mapa pozwala na bardziej szczegółową analizę danych treningowych.
 • Odtwarzanie treningu - Funkcja wideo, dzięki której możesz analizować kluczowe momenty tras treningowych.
 • Czas i jakość snu - Funkcja automatycznie rozpoczyna pomiar czasu snu, gdy leżysz, a Twój organizm uspokaja się. Aplikacja na urządzenia mobilne i serwis internetowy Polar Flow podadzą Ci informacje na temat czasu i jakości Twojego snu. Porównując czas spokojnego i niespokojnego snu, aplikacja umożliwia szczegółowy wgląd w to, jak Twój organizm wypoczywa w nocy oraz czy na Twój sen mają wpływ zmiany w codziennym życiu.
 • Cele treningowe
 • Rodzaje aktywności - Strefy aktywności umożliwiają monitorowanie Twojej aktywności na pięciu różnych poziomach intensywności: odpoczynek, siedzenie, niska, średnia i wysoka. Możesz sprawdzić swoją aktywność w serwisie internetowym i aplikacji Polar Flow na urządzenia mobilne. Możesz także porównać intensywność różnych stref aktywności (niska, średnia i wysoka). Im wyższy poziom, tym szybciej osiągniesz swój cel. Przykłady czynności o małej, średniej i dużej intensywności możesz znaleźć w serwisie internetowym Polar Flow.
 • Zaawansowana analiza aktywności - Dzięki raportom możesz w łatwy sposób przeanalizować swoją codzienną i długoterminową aktywność fizyczną. Całkowity czas aktywności pokazuje łączny czas wysiłku, który korzystnie wpływa na Twój organizm. Poza szczegółami dotyczącymi Twojej aktywności fizycznej i korzyści dla zdrowia, które się z nią wiążą, możesz również otrzymywać informacje na temat zbyt długiego okresu braku aktywności.
 • Dziennik treningowy - Dziennik dostępny jest na stronie internetowej firmy Polar. Po przesłaniu danych treningowych z komputera treningowego do dziennika możesz z łatwością analizować swoją aktywność i planować przyszłe sesje treningowe. Dostępne są również miesięczne i tygodniowe podsumowania.

Funkcje aplikacji Polar Flow na urządzenia mobilne

 • Krokomierz - Funkcja liczy kroki zrobione w ciągu dnia, co pozwala łatwo określić dzienne cele związane z aktywnością. Zalecana liczba kroków wynosi minimum 10 000 dziennie.
 • Czas i jakość snu - Funkcja automatycznie rozpoczyna pomiar czasu snu, gdy leżysz, a Twój organizm uspokaja się. Aplikacja na urządzenia mobilne i serwis internetowy Polar Flow podadzą Ci informacje na temat czasu i jakości Twojego snu. Porównując czas spokojnego i niespokojnego snu, aplikacja umożliwia szczegółowy wgląd w to, jak Twój organizm wypoczywa w nocy oraz czy na Twój sen mają wpływ zmiany w codziennym życiu.
 • Natychmiastowa analiza treningu
 • Informacja o braku aktywności - Funkcja powiadomi Cię, jeśli zbyt długo siedzisz w jednym miejscu. M400  w aplikacji Flow pokazuje kiedy byłeś zbyt długo w bezruchu.
 • Kompatybilność z urządzeniami iPhone 4S i nowszymi oraz wybranymi urządzeniami z systemem Android, w tym Samsung Galaxy S4 i S5 z systemem Android 4.3 lub nowszym
 • Łatwa synchronizacja z serwisem Polar Flow za pomocą Bluetooth® Smart

Funkcje wbudowanego GPS

 • Powrót do punktu początkowego - Funkcja ta poprowadzi Cię najkrótszą drogą do punktu rozpoczęcia treningu, a także wskaże odległość od niego. Teraz możesz bezpiecznie odkrywać nowe, nieznane trasy, wiedząc, że jesteś o jedno naciśnięcie przycisku od miejsca rozpoczęcia treningu.
 • Szacunkowy czas ukończenia - Kiedy wybierzesz się pobiegać lub na przejażdżkę, otrzymasz informację o szacunkowym czasie ukończenia w oparciu o tempo lub prędkość.
 • Autostart/stop - Po włączeniu tej funkcji komputer treningowy automatycznie rozpoczyna/kończy rejestrowanie treningu po ruszeniu/zatrzymaniu się.
 • Dystans - treningu, okrążenia, wycieczki i całkowity
 • Prędkość / Tempo – bieżąca, średnia oraz maksymalna
 • Running Index - Running Index to wskaźnik oparty na pomiarze pracy serca oraz prędkości podczas biegu. Wskazuje on na jakim poziomie znajduje się Twoja efektywność biegowa w danym dniu, zależna od kondycji oraz ekonomiki biegu.
 • Wysokość n.p.m. na podstawie GPS

Funkcje zapisu

 • Dziennik treningowy - Zapisuje do 30 godzin treningów (czas zapisu może się różnić w zależności od ustawień języka). Możesz wyświetlać dane treningowe z ostatnich czterech tygodni i informacje o planowanych treningach w ciągu kolejnych czterech tygodni.
 • Pamięć: 30 godzin treningu z wykorzystaniem GPS i pomiarem tętna
 • Pliki treningowe (z podsumowaniami) - 14

Przesyłanie danych

 • Kompatybilność z systemami Windows XP, Windows 7, Windows 8 i nowszymi
 • Kompatybilność z serwisem internetowym Polar Flow poprzez standardowy kabel micro-USB (wymaga oprogramowania FlowSync)
 • Kompatybilność z aplikacją mobilną Polar Flow przez usługę Bluetooth Smart
 • Kompatybilność z systemem Mac OS X, wersje 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 i nowsze
 • Eksport danych treningowych - Możliwość eksportu danych treningowych do innych serwisów i aplikacji.

Funkcje podstawowe

 • Podświetlenie
 • Żywotność akumulatora: Do 8 godzin treningu (przy użyciu GPS i nadajnika na klatkę piersiową) oraz do 24 dni w trybie wyświetlania czasu z monitorowaniem codziennej aktywności
 • Akumulator ładowny standardowym kablem micro-USB
 • Aktualizacja oprogramowania sprzętowego - Możesz zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji za pomocą kabla USB.
 • Data i dzień tygodnia
 • Blokada klawiszy
 • Godzina (12/24h) z alarmem
 • Wodoszczelność - 30m

 

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

uve1, 2017-06-14

Polar M400 czarny

Właśnie o taki mi chodzi. Zegarek dla początkujacych z dużymi aspiracjami. Ma wszystko co potrzeba na rozpoczęcie przygody ze sportem. Jesli planujesz rozsądnie zabrać się do tematu - polecam. Pełna kontrola podczas treningu.

Jarosław, 2016-08-28

Polar M400 czarny

Zegarek godny polecenia, jestem zadowolony z użytkowania. Polecam wszystkim którzy na bieżącą chcą kontrolować swoje wyniki sportowe.

Marysia, 2016-08-04

Polar M400 czarny

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego produktu :) jest bardzo przydatny i wytrzymaly ;) nie ma żadnych problemów z korzystania z niego, jest łatwy w obsłudze :) gps takze szybko łapie :) polecam Marysia

Krystyna, 2016-05-24

Polar M400 czarny

Zegarek spełnia moje oczekiwania. Jest łatwy w obsłudze, duży i czytelny ekran, posiada wszystkie parametry do analizy treningów, łatwo synchronizuje się z aplikacją Polar. Doskonale sprawdza się podczas biegania, marszów, jazdy na rowerze. Natomiast aerobik i joga są rejestrowane tylko czasowo i z podaniem ilości spalonych kalorii (również ustawionych czasowo, niezależnie od intensywności tych ćwiczeń) - jest to pewną wadą. Najważniejszą jego zaletą jest to, że motywuje do treningów i dostarcza zabawy podczas analizowania aktywności. Polecam!

Olek, 2016-05-12

Polar M400 czarny

Zegarek jest fajny ale nie polecam go przez niefortunne rozmieszczenie gniazdka USB. Zawsze ono jest mokre od potu i przez to szybko się psuje. Just google this: Polar M400 Charging Problems

ak0209, 2015-11-26 | Opinia zaczerpnięta z Polar M400 biały

Polar M400 biały

Po kilku tygodniach użytkowania Polar m400, mogę polecić go w 100 %. Bardzo dokładny GPS, duży, czytelny wyświetlacz i wygląd to jego główne zalety.

ike, 2015-10-20

Polar M400 czarny

Rewelacyjny zegarek. Spełnia wszystkie moje potrzeby. Myślę, że dla amatora nic więcej nie potrzeba.

sati1157, 2015-09-17

Polar M400 czarny

Spełnił moje oczekiwania. GPS działa bez zarzutu i bardzo precyzyjny. Polecam wszystkim.

Wojtek, 2015-09-16

Polar M400 czarny

Zakupiłem polar m400 około 2 tygodnie temu. Jestem bardzo zadowolony! Zaczynając od wyglądu produkt jest bardzo dobrze wykonany. Wszystkie elementy są dobrze spasowane, mocne zapięcie zapięcie zegarka daje gwarancję, że nie spadnie nam z ręki. Wadą może być fskt, zeyzegarek dosyć ciężko ściąga się z ręki. Sam wygląd urządzenia? Cóż, mnie bardzo się podoba. Wybrałem kolor czarny. Także wygląd jak zawsze znajdzie zwolenników i przeciwników. Co do funkcjonalności dla mnie super. To mój pierwszy zegarek z gps więc nie chce za bardzo porównywać go z innymi, ale na pewno ma świetny gps, szybko łapie fixa. No może minus w tym, że trzeba stać w miejscu i się nie ruszać. No, ale to jest czepialastwo. Ci do mierzenia dystansu to co do metra na stadionie, w lesie zero dziwnych danych i gubienia zasięgu, robiłem też po za stadionem okrążenia s jakimś lasku i za każdym razem pikał ukończenie interwału na podst. dystansu w tym samym miejscu. Także jest bardzo dobrze! Co do minusów. Hmm tempp chwilowe pokazuje z lekkim opóźnieniem, ale to podobno zmora wszystkich zegarków biegowych. Innr funkcje? Dla mnie wystarczające. Łatwe do zrobienia interwały na podstawie czasu lub dystansu lub i to i to naraz. Bardziej szczegółowe treningi można ustawiać na stronie polar flow i zsynchronizować z zegarkiem przez podłączenie do komputera. Jeszcze kilka zdań na temat innych funkcji ... Hmm więc licznik kroków super sprawą, motywuje do aktywności, takiej codziennej monitor snów fajna ciekawostka i czasem korzystam. Myślę, że resztę sprawdzicie sami:)) Ja podsumowując mogę stwierdzić, że polar m400 to świetny zegarek, który jest bdb wykonany, ma wiele funkcji, jest często aktualizowany no i ma świetną cenę jak na taki sprzęt, bo oferuje więcej w twj cenie niż konkurencja. Życzę wielu wspaniałych treningów sobie i wam

Michał W., 2015-09-16

Polar M400 czarny

Cena i funkcje zegarka jak najbardziej bez zarzutu. Oprócz tego, że mierzy czas to pomaga pilnować indywidualnie systematyczności wykonywania ćwiczeń. Zegarek jest wodoszczelny dzięki temu można go praktycznie cały czas nosić nie zważając na pogodę czy wykonywany trening również z pływaniem. Bardzo dużo opcji, które możemy zmieniać za pomocą komputera co zapobiega rozregulowaniu zegarka podczas biegu (bo przecież nie będziemy ustawiać wszystkich parametrów w czasie aktywności). Świetna opcja szukania innych osób korzystających z tej samej aplikacji przypisanej do tego sprzętu i można wspólnie np. pobiegać sobie. Dzięki temu zegarkowi wiem ile pokonałem kilometrów przy treningu oraz mogę porównywać swoje osiągnięcia patrząc na statystyki. Zaskoczyło mnie to, że w widoku głównym jest zegarek i są trzy opcje (cyfrowy, analogowy i cyfrowy-wielkie cyfry). Moja ocena jest jak najbardziej wysoka i jest to w pełni uzasadnione. Cieszę się, że mam właśnie ten zegarek, a nie inny droższy i pewnie gorszy.

Sławomir M., 2015-08-24

Polar M400 czarny

Kupiłem dwa, dla mnie i dla żony. Dużo lepsze rozwiązanie od biegania z telefonem. Wszystkie potrzebne informacje na nadgarstku. Bateria 5-6 godzin z włączonym GPS. Bez GPS ok 4 tygodnie. Brakuje trochę zwykłego stopera. Bardzo dobry produkt za tę cenę.

siasia, 2015-06-08 | Opinia zaczerpnięta z Polar M400 biały

Polar M400 biały

bardzo dobry zegarek - doskonale służy za towarzysza biegów, jak i modny gadżet na każdy dzień :) osobiście w zupełności wystarczają mi funkcje, które ma - szybko łapie sygnał GPS, bez problemu synchronizuje się z komputerem, a zgrane wyniki łatwo mogę wgrywać do ulubionego Endomondo :) mocno polecam :)

marecki, 2015-04-16

Polar M400 czarny

Fajny gadżet za nieduże pieniądze. Ma wszystkie funkcje jakie mogą przydać się początkującemu biegaczowi (sam się do tej grupy zaliczam...). Menu w języku polskim - po połączeniu się z serwisem Polar Flow. Pulsometr ma spore możliwości konfiguracyjne i jest prosty w obsłudze. GPS pomimo, że pokazał 80-90% (wieczór, między blokami) bardzo dokładnie zapisał trasę którą się poruszałem - jak dla mnie plus! Uwaga! M400 współpracuje doskonale z czujnikiem tętna zakupionym w Kauflandzie za około 65 zł! Bez najmniejszych problemów urządzenia sparowały się i pulsometr rejestrował dane. Nie zauważyłem przerw w transmisji. Z zauważonych minusów: pulsometr generuje bardzo ciche sygnały dźwiękowe i to na najgłośniejszych ustawieniach. Jeśli biegasz ze słuchawkami nie usłyszysz żadnego "piknięcia" ... szkoda. Bardzo brakuje sygnalizacji wibracyjnej, no ale to chyba usprawiedliwione jest ceną ... ;) Ogólnie, jeśli chodzi o jakość wykonania i wsparcie serwisu Polar Flow to pulsometr wart jest swojej ceny. To solidny sprzęt, który śmiało można polecić początkującemu biegaczowi. Dostarczy motywacji nie tylko w czasie treningów ale także w codziennym życiu - sygnał bezczynności potrafi zmusić do wstania od biurka ... ;) Na koniec muszę bardzo pochwalić serwis . Super szybki kontakt, super szybka transakcja! Bezpłatna przesyłka kurierem i możliwość uzyskania kodu rabatowego! Należy się pięć gwiazdek! Polecam! :-)