Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

title border

Running Station

Running Station

Zapraszamy do naszego salonu
na bezpłatne badanie!

Co to jest?

Dzięki nowoczesnemu urządzeniu od niemiekiej firmy Currex GmbH, światowego lidera w analizie ruchu, doborze obuwia i wkładek sportowych, dowiesz się jak zachowuje się Twoja stopa podczas biegu. Wykorzystując raport, który otrzymasz po zakończeniu badania, nasi eksperci pomogą dobrać obuwie idealnie pasujące do Twoich stóp. Przełoży się to bezpośrednio na Twój komfort i bezpieczeństwo podczas biegu. Mając na uwadze Twoje zadowolenie i zdrowie, oferujemy bezpłatne badanie w naszym salonie stacjonarnym w Krakowie.

Przebieg badania

Badanie, odbywające się na wyposażonej w najnowsze technologie maszynie Running Station, trwa tylko kilka minut. Przez analizę poprowadzi Cię wyspecjalizowany ekspert DoBiegania.pl.

Raport

Każde badanie kończy się spersonalizowanym raportem, który oprócz informacji o zachowaniu stóp podczas biegu, zawiera również listę najbardziej polecanych dla biegacza modeli butów. Wykaz podzielony jest na kategorie: biegową, treningową, startową, terenową. Lista uwzględnia rodzaj nawierzchni, ilość przebieganych tygodniowo kilometrów, masy ciała, płci itp. W raporcie znajdziesz też spis ćwiczeń wzmacniających i rozciągających przeznaczonych specjalnie dla Ciebie. Oprócz tego znajdziesz tam kilka ciekawych porad, m.in. jak uniknąc kontuzji.